خبر

 • تک بورد - انجمن باز: آیا به ویندوز 11 ارتقا می دهید؟

  انجمن باز: آیا به ویندوز 11 ارتقا می دهید؟
  9 روز و 14 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: پس از ماه ها پیش نمایش اینسایدر ، مایکروسافت ویندوز 11 را برای عموم عرضه کرد. بسیار شیک ، مدرن است ، و اگر بخواهیم کلمات شرکت را با ارزش واقعی در نظر بگیریم ، یک ارتقاء مطلق ضروری برای هر کاربر Windows (و رایگان!). اما آیا واقعا مسئله این است؟ حتی در بین کارکنان خودمان ، حداقل نظرات متفاوت است. برخی از ما قبلاً به سیستم عامل جدید ارتقاء داده ایم ، و برخی دیگر ، مانند خودم ، چنین نک

  در مورد آنچه ویندوز 11 روی میز می آورد چیزهای زیادی وجود دارد. بسیاری از کاربران از رابط کاربری تازه (که گوشه های گرد نیز در آن گنجانده شده است) قدردانی می کنند و دیدن این که سرانجام دسکتاپ های مجازی در نهایت عشق بیشتری به خود جلب می کنند. و من ایده Snap Groups و Snap Layouts را دوست دارم: به عنوان یک چند وظیفه ای معمولی ، هر ابزار جدیدی را که ساده کردن روند کار من را آسان تر کند ، استفاده خواهم کرد.

  همچنین HDR خودکار وجود دارد ، که به هر حال ، یک افزودنی عالی و یکپارچه برای سیستم عامل است که گیمرها - حداقل کسانی که دارای مانیتور HDR هستند - مطمئناً آن را دوست خواهند داشت. و در مورد DirectStorage چطور ، ویژگی که مایکروسافت وعده می دهد (در نهایت) زمان بارگذاری بازی را مانند Xbox تغییر می دهد. این می تواند بسیار جالب باشد ، هر زمان که توسعه دهندگان به درستی از آن پشتیبانی می کنند. منوی زمینه کوتاه شده راست کلیک نقطه دردناکی است و مردم از اینکه مجبور شوند حساب Microsoft خود را برای استفاده از نسخه اصلی Windows 11 وصل کنند مجبور نیستند.

  شخصاً ، من \ در حال حاضر بیشتر تمایل دارم با مخالفان ویندوز 11 موافق باشم. در ویندوز 11 هنوز به اندازه کافی ویژگی های منحصر به فرد وجود ندارد که بتوانم نظرم را جلب کنم ، و من با همه تغییرات موافق نیستم. با این حال ، من آماده تغییر ذهنیت خود در آینده هستم.

  به هر حال ، این فقط نظر من است. آنچه ما در اینجا به دنبال آن هستیم افکار شما در مورد ویندوز 11 است. آیا قصد ارتقا دارید؟ آیا قبلا این کار را کرده اید؟ چرا و چرا نه؟ از طریق نظرسنجی یا نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

  آیا به Windows 11 ارتقا می دهید؟

خبرهای دیگر از انجمن باز آخر هفته

 • تک بورد - انجمن باز: آیا به ویندوز 11 ارتقا می دهید؟

  چرا اهمیت دارد: پس از ماه ها پیش نمایش اینسایدر ، مایکروسافت ویندوز 11 را برای عموم عرضه کرد. بسیار شیک ، مدرن است ، و اگر بخواهیم کلمات شرکت را با ارزش واقعی در نظر بگیریم ، یک ارتقاء مطلق ضروری برای هر کاربر Windows (و رایگان!). اما آیا واقعا مس...