techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد

Wyze در یک گروه جدید قرار دارد. سازنده محصولات خانه هوشمند در حال حاضر پیش فروش اولین پوشیدنی واقعی خود را که به درستی Wyze Watch نام دارد ، می پذیرد. آیا این فقط با 20 دلار می تواند ساعت هوشمند ارزان قیمت جدید باشد؟ ما در ماه فوریه خواهیم فهمید.

ساعت Wyze دارای یک قاب سبک آلیاژ آلومینیوم (آلومینیوم با درجه 6061) با صفحه نمایش لمسی 1.75 اینچی TFT LCD (رزولوشن 320 28 285 ، رنگ 16 بیتی) در گزینه 47 میلی متر است (مورد 44 میلی متری شامل ریزتر 1.4 است نمایشگر اینچ با رزولوشن 320 320 320).

هر دو مدل دارای یک سنسور اکسیژن خون و یک سنسور ضربان قلب و همچنین نظارت بر خواب ، ردیابی مرحله ای و ردیابی سلامت قاعدگی هستند. این ساعت ها با اکثر برنامه های اصلی از جمله Instagram ، WhatsApp ، Facebook و Twitter سازگار هستند و میانبرهایی را برای کنترل سایر دستگاه های شما در اکوسیستم Wyze ارائه می دهند. آنها همچنین دارای درجه IP68 بوده و تا دو متر در برابر آب مقاوم هستند.

واحد 44 میلی متری کوچکتر باتری 260 میلی آمپری را بسته بندی می کند که تا 14+ روز عمر باتری دارد در حالی که مدل بزرگتر 47 میلی متری دارای باتری 300 میلی آمپر ساعت است. تا 9 روز زندگی بین اتهامات خوب است. زمان شارژ در هر ساعت 2.5 ساعت ذکر شده است.

Wyze اکنون پیش سفارش هایی را با قیمت فقط 19.99 دلار برای هر یک از مدل ها می پذیرد. ساعت Wyze با یک بند سیلیکونی اساسی از فوریه 2021 ارسال می شود اما اگر به دنبال کمی شخصی سازی هستید ، می توانید یک بند چرمی یا یک نوار سیلیکونی (با پرداخت هزینه اضافی) انتخاب کنید. شما باید انتظارات را در آن قیمت کنترل کنید اما حتی اگر در نهایت خوب باشد ، شکستن ساعت هوشمند 20 دلاری سخت است.

Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
wearable-tech/wyze-از-ساعت-هوشمند-20-دلاری-با-صفحه-نمایش-رنگی-ردیابی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.