خبر

 • تک بورد - Will.i.am ماسک صورت 299 دلاری وی را با ویژگی های طرفداران دوتایی ، هدفون ANC ، بلوتوث و موارد دیگر نشان می دهد

  Will.i.am ماسک صورت 299 دلاری وی را با ویژگی های طرفداران دوتایی ، هدفون ANC ، بلوتوث و موارد دیگر نشان می دهد
  17 روز و 4 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Will.i.am که بیشتر به عنوان جبهه سیاه نخود سیاه شناخته می شود ، چندین فشار به دنیای فناوری وارد کرده است - همه موفق نیستند. اما خواننده رپ با چند شکست گذشته کار را کنار نگذاشته است. آخرین پروژه وی ماسک صورت بسته بندی شده در سطح فناوری است که از هدفون های حذف کننده سر و صدا گرفته تا اتصال بلوتوث شامل همه موارد است. همچنین بسیار گرانتر از بسیاری از ماسک ها است: 299 دلار.

  Xupermask (با تلفظ "Supermask") از طریق مشارکت با Honeywell ایجاد شده است و دارای دو فن سه سرعته و فیلترهای HEPA است. این همان تنظیماتی است که در ماسک تصفیه کننده هوا پوشیدنی PuriCare با ظاهری Cyberpunk 2077 ال جی با همان سایبرپانک وجود دارد. در هدفون های فعال کننده نویز برای لذت بردن از آهنگ های خود در حالی که شبیه شخصیت Fallout هستید. همچنین یک میکروفون ، بلوتوث 5.0 و یک سیستم اتصال مغناطیسی earbud earbud وجود دارد.

  با گرفتن برگ از پروژه Hazel شرکت Razer ، Xupermask به چراغ های درخشان LED روز مجهز است ، اگرچه آنها اینگونه نیستند. از انواع RGB ، همانطور که در مورد محصول سازنده لوازم جانبی رایانه شخصی مشاهده می شود. شما همچنین باتری 7 ساعته دارید.

  https://techbord.com Will.i.am او را نشان می دهد ماسک صورت 299 دلاری شامل طرفداران دوتایی ، هدفون ANC ، بلوتوث و موارد دیگر

  ظاهر آینده Xupermask از خوزه فرناندز ، طراح لباس هالیوود است که در پلنگ سیاه ، انتقام جویان و X کار کرده است. -مردها 2. او همچنین لباس اسپیس ایکس را برای الون ماسک ساخت.

  "XUPERMASK از مواد نوآورانه ای ساخته شده است ، از جمله مهر و موم صورت سیلیکونی و توسط یک بند الاستیک برای راحتی و عملکرد بالا محکم می شود. به راحتی قابل تنظیم است انواع مختلف صورت ، این لوازم جانبی قدرتمند دارای ماندگاری است تا 365 روز در سال در هر نقطه از جهان پوشیده شود. "

  همه فن آوری ارزان نیست. قیمت Xupermask 299 دلار است و در 8 آوریل در بازارهای سفید / خاکستری / نارنجی و سیاه / مشکی / نارنجی به بازار عرضه خواهد شد. هر کدام با Xuperkit متشکل از یک کیف حمل ، عرضه 3 ماهه فیلترهای HEPA ، چند نوک گوش های اندازه ، کابل شارژ USB-C و ماسک پارچه ای.

  با ادامه روند واکسن و بیشتر کشورها که ماسک خود را رها می کنند ، اکنون بهترین زمان برای راه اندازی ماسک گران قیمت است؟ به گفته مدیر عامل Razer مین لیانگ تان:

  "حتی با واکسیناسیون ، ما می شنویم که شما هنوز هم باید مخفی شوید زیرا هنوز فاکتور خطر وجود دارد که حتی اگر واکسن بزنید ، ثانیا ، بسیاری از کشورها نیز بعید به نظر می رسد که در سال آینده یا حتی در دو سال آینده واکسیناسیون را انجام دهند ، بنابراین همه باید بسیار مراقب باشند. " p>

  آیا می توانید چیز بهتری ایجاد کنید؟ دولت ایالات متحده برای طرح های جدید که برخی از مشکلات مردم با ماسک های فعلی را برطرف می کند ، تا 500000 دلار پرداخت می کند.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی