خبر

 • تک بورد - Wear OS نوسازی شده گوگل در بسیاری از ساعت های هوشمند موجود ارائه نخواهد شد

  Wear OS نوسازی شده گوگل در بسیاری از ساعت های هوشمند موجود ارائه نخواهد شد
  11 روز و 18 ساعت قبل

  Wear OS 3 امیدوار کننده ترین پیشرفت در مورد ساعت های هوشمند برای کاربران اندروید است ، اما گوگل می گوید تجربه جدیدی که به دست می آید در بسیاری از مدل های موجود وجود ندارد. اگر از Wear OS بعدی هیجان زده اید ، ممکن است بدترین زمان برای خرید ساعت جدید باشد ، زیرا حتی در مدل های واجد شرایط نیز تا نیمه دوم سال 2022 این نسخه را دریافت نمی کنید.

  گوگل در اوایل سال جاری اعلام کرد که در همکاری با سامسونگ برای ترکیب Wear OS و Tizen برای ایجاد یک پلتفرم مشترک از نقاط قوت هر دو در رقابت با Apple Watch استفاده می کند.

  < p> پلت فرم جدید به سادگی "Wear OS 3 " نامیده می شود و برخی از پیشرفت های تبلیغاتی شامل زمان بارگیری سریع برنامه ، دوام بهتر باتری ، موسیقی Spotify آفلاین ، ردیابی فعالیت Fitbit ، یک برنامه مستقل Maps و پیشرفت هایی برای توسعه دهندگان ، که فقط به توسعه برنامه ها ، لایه های UI سفارشی و تماشای چهره ها برای یک سیستم عامل نیاز دارد. یعنی اگر آزمایش جدید Wear OS Google بتواند افراد کافی را به خود جذب کند.

  ما قبلاً می دانیم که سامسونگ اولین کسی است که ساعت هوشمند Wear OS 3 را در Galaxy Watch 4 راه اندازی می کند ، که انتظار می رود ماه آینده در رویداد Galaxy Unpacked ظاهر شود. این شرکت گفت این اولین پوشیدنی است که با تجربه جدید "One UI" ارائه می شود و انتظار می رود از چیپست جدید Exynos W920 بهره مند شود.

  هرچقدر که هیجان انگیز باشد ، یکی از وعده های بزرگ با Wear OS 3 این بود که به ساعت های هوشمند موجود می رسد. امروز ، گوگل توضیح داد که Wear OS 3 در نیمه دوم سال 2022 با تعداد محدودی مدل روبرو خواهد شد ، که ناامیدکننده است اما کاملاً غیر منتظره نیست. در حال حاضر تعداد معدودی از دستگاه ها در حال فروش هستند که نسخه به روز شده را دریافت می کنند ، در حالی که تمام ساعت های مجهز به تراشه Snapdragon Wear 3100 یا قدیمی تر از این گوشی ها باقی خواهند ماند.

  به نظر می رسد گوگل بهترین تجربه نیاز به قدرت Snapdragon Wear 4100 و 4100+ کوالکام را دارد که فقط برای مدت بیش از یک سال در دسترس است. صاحبان ساعت های هوشمند موجود سامسونگ نیز شانس ندارند و خرید یک ساعت جدید در این مرحله ممکن است بهترین ایده نباشد.

  تاکنون تنها دستگاه های تایید شده برای ارتقا We Wear OS 3 مورد از Mobvoi TicWatch Pro 3 Cellular / LTE ، TicWatch Pro 3 GPS و TicWatch E3 هستند. ساعت های هوشمند Mobvoi و Fossil در آینده با Wear OS 3 خارج از جعبه عرضه نمی شوند ، اما دارندگان می توانند بعداً نسخه های بعدی را ارتقا دهند. با این حال ، گوگل هشدار داد که همه ویژگی های جدید در این ساعت ها در دسترس نخواهد بود ، در حالی که عملکرد ممکن است در نتیجه ارتقا کمی ضربه ببیند.

  این شرکت همچنین توضیح می دهد افرادی که تصمیم به دریافت Wear OS 3 دارند در دستگاه های واجد شرایط باید تنظیم مجدد کارخانه را انجام دهند. در مورد کاربران Wear OS 2 و افرادی که نمی خواهند آنها را ارتقا دهند ، با تجربه جدیدی از فروشگاه Play برخورد می کنند و حداقل برای دو سال پس از راه اندازی دستگاه ، به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کنند.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی