خبر

 • تک بورد - Tag Heuer از ساعت هوشمند اندرویدی با مضمون Super Mario با قیمت 2150 دلار خبر داد

  Tag Heuer از ساعت هوشمند اندرویدی با مضمون Super Mario با قیمت 2150 دلار خبر داد
  15 روز و 18 ساعت قبل

  ساعت ساز لوکس سوئیسی Tag Heuer به دلیل ساعت های گران قیمت خود مشهور است ، بنابراین انتظار ندارید که این ساعت هوشمند مضمون Super Mario را بسازد - اما در اینجا ما هستیم. این شرکت اعلام کرده است که با نینتندو همکاری می کند تا نسخه ای از پوشیدنی Connected خود را با این لوله کش برجسته ایجاد کند.

  ساعت هوشمند متصل Tag Heuer از زمان ورود به سال 2015 محبوبیت خود را نشان داده است. گفته می شود که شرکت مجبور بوده تولید دستگاه را افزایش دهد تا در هنگام راه اندازی تقاضا را برآورده کند. طبق شمارش معکوس در وب سایت شرکت ، این نسخه در تاریخ 15 ژوئیه از نسخه مضمون ماریو رونمایی خواهد شد.

   https://techbord.com Tag Heuer از ساعت هوشمند اندرویدی با مضمون Super Mario 2،150 دلار خبر داد

  Engadget می نویسد که پوشیدنی 2،150 دلاری نسخه محدود تقریباً مشابه ساعت هوشمند استاندارد 1800 دلاری متصل با 430 میلی آمپر ساعت است. باتری ، GPS ، مقاومت در برابر آب تا 5 آمپری و مانیتور ضربان قلب.

  در طراحی و قاب 45 میلی متری تغییرات بصری وجود دارد: شما یک سچین بند و تاج تسمه و دکمه های فشار یک M دارید. ، آرم تاج و فارغ التحصیلی حاشیه قرمز Super Mario است. همچنین با یک بند لاستیکی سوراخ دار قرمز و دیگری با لاستیک قرمز و چرم سیاه همراه است.

  https://techbord. com Tag Heuer اعلام کرد ساعت هوشمند Android مضمون Super Mario با ارزش 2150 دلار

  Tag Heuer در حال فشردن ویژگی های تمرینی ساعت است و می نویسد که خوش خلقی و شخصیت ماریو باعث تحریک استفاده کنندگان از این امر می شود. ساعت هوشمند برای لذت بردن از حرکت نیز "، که به نظر می رسد یک اتصال کمی متزلزل است. شماره گیری هرچه بیشتر کاربر فعال باشد "زنده و متحرک می شود. " همچنین یک "سیستم پاداش gamification " وجود دارد که وقتی کاربران به 25 ، 50 ، 75 و 100 درصد از روزانه خود می رسند ، انیمیشن های مختلفی را نشان می دهد هدف گام به افرادی که به هدف ضربه می زنند با موارد متحرک مانند Super Mushroom ، Pipe ، Super Star و Goal Pole پاداش داده می شوند.

   https://techbord.com برچسب Heuer اعلام کرد 2150 دلار ساعت هوشمند Android با مضمون Super Mario

  خریداران چهار صفحه ساعت جدید دریافت می کنند ، از جمله یک" "Timekeeping" که دارای عناصر یکپارچه از " نسخه 1985 Super Mario Bros. با ماریو ، همه در پیکسل. "همچنین یک طرح با کلاه Mario و یکی شامل عناصر بازی در یک انیمیشن چرخشی وجود دارد.

  https://techbord.com Tag Heuer از ساعت هوشمند Android مضمون Super Mario با قیمت 2150 دلار خبر می دهد

  برچسب Heuer می گوید این است "با توجه به در دسترس قرار دادن این [ویژگیهای ماریو] در نسخههای دیگر TAG Heuer Connected در مرحله بعدی." "

  فقط 2000 ساعت هوشمند مضمون ارتباط ماریو ، که دارای کیف حمل مخصوص خود هستند ، ساخته می شوند. این محصولات در 15 ژوئیه در بوتیک های منتخب و در وب سایت آن در برخی مناطق به فروش می رسند.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی