خبر

 • تک بورد - Spotify اکنون می تواند موسیقی را مستقیماً از Apple Watch شما پخش کند

  Spotify اکنون می تواند موسیقی را مستقیماً از Apple Watch شما پخش کند
  6 روز و 12 ساعت قبل

  مدتها انتظار می کشید: از اینکه در اطراف آیفون بدقلق خود برای گوش دادن به موسیقی با آهسته دویدن یا هنگام ورزش خسته شده اید ، خسته شده اید؟ امداد اینجاست. برنامه watchOS Spotify بالاخره در حال پخش مستقل است. ویژگی بتا از امروز عرضه آهسته به ساعتهای اپل آغاز می شود.

  روز چهارشنبه ، Spotify اعلام کرد که در حال پخش مستقل جریان در Apple Watch است. اکنون کاربران می توانند بدون اتصال به تلفن خود مستقیماً از مچ دست خود به موسیقی یا پادکست گوش دهند. با استفاده از کنترل صوتی Siri ، که در آوریل معرفی شده است ، کار با برنامه هنگام ورزش آسان و راحت است.

  برای استفاده از این ویژگی چند مورد وجود دارد. البته ، از آنجا که به تلفن خود اعتماد نخواهید کرد ، ساعت باید به یک WiFi یا سیگنال تلفن همراه پایدار دسترسی داشته باشد. شما همچنین به مجموعه ای از هدفون های بلوتوثی که با Apple Watch خود جفت شوند نیاز دارید.

  بله! من اکنون آن را در Apple Watch pic.twitter.com/YBSRXcILWF

  می بینم - Chad Milburn (cmilburndesign) 3 نوامبر 2020

  در حالی که برنامه Spotify watchOS در همه نسل های Apple Watch کار می کند ، پخش مستقل فقط در سری 3 یا بالاتر موجود است. همچنین باید حداقل با watchOS 6.0 به روز شوید. با این حال ، Spotify توصیه می کند watchOS 7.1+ به منظور لذت بردن از قابلیت های کامل ، از قابلیت های آن بهره مند شوید.

  مدت زمان زیادی است که پخش بدون مشکل ویژگی بسیار درخواستی است ، اما Spotify اخیراً این چالش را بر عهده گرفته است. 9to5Mac خاطرنشان می کند که این شرکت برای اولین بار آزمایش آن را در ماه سپتامبر و فقط با تعداد معدودی از کاربران آغاز کرد.

  اگرچه پخش جریانی مستقل اکنون در دسترس کاربران گسترده تری است ، اما همچنان در نسخه بتا است ، بنابراین Spotify آن را فعال کرده است عرضه آهسته اگر هنوز آنقدر خوش شانس نیستید که به روزرسانی کنید ، صبور باشید.

  اعتبار تصویر: Moma Okgo

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی