خبر

 • تک بورد - Razer ماسک صورت شفاف و بسته بندی شده RGB خود را درست می کند

  Razer ماسک صورت شفاف و بسته بندی شده RGB خود را درست می کند
  18 روز و 4 ساعت قبل

  پروژه Hazel Razer را به خاطر دارید ، ماسک N95 قابل استفاده مجدد آن در ژانویه در CES رونمایی شد؟ آن زمان هنوز در مرحله نمونه اولیه مفهوم بود. اکنون ، غول بازی های رایانه ای تأیید کرده است که واقعاً در حال ساخت محصول عصر همه گیر است.

  پروژه هیزل دارای ویژگی های مختلفی است که آن را از بیشتر دستگاه های تنفس N95 موجود در بازار متمایز می کند که بارزترین آن جلوی پلاستیکی شفاف است که به افراد اجازه می دهد چهره یک پوشنده را ببینند. Covid-19 مشکلاتی را ایجاد کرده است که ناتوانی در دیدن عبارات دیگران را به همراه دارد - فقط چشمها همیشه چیزی را که یک شخص فکر می کند نشان نمی دهد - اما ماسک Razer هیچ احساسی را پنهان نمی کند.

  Razer پیش از این گفته بود که با تیمی از متخصصان پزشکی و دانشمندان در حال کار برای اطمینان از مطابقت پروژه Hazel با استانداردهای مدرن حفاظت Covid-19 است.

  https://techbord.com Razer واقعاً ماسک صورت شفاف خود را با بسته بندی RGB تهیه می کند

  مشکل دیگر در ماسک های سنتی ، عدم شنیدن کلمات خفه شده توسط استفاده کنندگان است. راه حل ابتکاری Razer فناوری "voiceamp" آن است که متشکل از میکروفون های جاسازی شده است که صدا را تقویت می کند و صدای آن را تقویت می کند ، و تهویه هوا دو برابر بلندگو است.

  این محصول Razer بدون روشنایی Chroma RGB ، اجازه می دهد تا هواکش ها درخشان شوند. حتی در تاریکی هوا می تواند به صورت فرد پوشیده نور بتابد ، بنابراین افرادی که با آنها صحبت می کنید همچنان می توانند صحبت شما را ببینند. Razer همچنین گفت: به لطف حلقه های گوش ، استفاده از ماسک راحت است.

  با سرعت جمع شدن واکسن ، آیا زمان مناسبی برای انتشار ماسک جدید N95 است؟ مدیرعامل Razer مین لیانگ تان چنین عقیده دارد.

  "ما" فهمیدیم که حتی با واکسیناسیون ، می شنویم که هنوز باید تحت پوشش قرار بگیرید زیرا هنوز فاکتور خطر وجود دارد که حتی اگر شما واکسینه شده اید ، شما هنوز هم باید کاملاً محتاط باشید. ثانیا ، بسیاری از کشورها نیز بعید به نظر می رسد که در سال آینده یا حتی در دو سال آینده کل واکسیناسیون را انجام دهند ، بنابراین همه باید بسیار مراقب باشند "او به یاهو نیوز گفت.

  " بنابراین با این اوصاف ، ما می خواهیم جلو برویم و جنبه پایدار ماسک را که یکی از موارد مهم برای ما است حل کنیم. پروژه هازل واقعیت خواهد بود. ما در حال تحقق آن هستیم و من فکر می کنم که تا مدتها همه ماسک خواهیم پوشید. "

  هیچ صحبتی در مورد قیمت و انتشار آن وجود ندارد تاریخ و همانطور که توسط The Verge ذکر شده است ، Razer هنوز باید از سازمان غذا و دارو ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، یا ایمنی شغلی تأیید و تأیید مجوز را کسب کند. d اداره بهداشت.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی