خبر

 • تک بورد - Razer در حال کار بر روی ماسک تنفسی N95 خود با نورپردازی RGB و صفحه پلاستیکی شفاف است

  Razer در حال کار بر روی ماسک تنفسی N95 خود با نورپردازی RGB و صفحه پلاستیکی شفاف است
  30 روز و 15 ساعت قبل

  Razer یکی از بسیاری از شرکتهایی است که در روزهای ابتدایی شیوع بیماری Covid-19 با تولید ماسک برای افرادی که بیشترین نیاز به آنها را دارند ، کمک می کند. اکنون ، این شرکت بار دیگر این کار را انجام داده است ، اما این بار با یک ویژگی متمایز Razer: با Project Hazel ، ماسک تنفسی مفهومی C95 CES با پوسته پلاستیکی شفاف ، نورپردازی RGB و فیلترهای دوگانه ملاقات کنید.

  برخلاف پروژه بروکلین ، به نظر می رسد که قرار است هازل به یک محصول واقعی تبدیل شود. Razer در حال حاضر با تیمی از متخصصان پزشکی و دانشمندان در حال کار برای اطمینان از مطابقت ماسک با استانداردهای مدرن محافظت Covid-19 است و به نظر می رسد که این شرکت در واقع نمونه اولیه مناسبی در دست دارد.

  بنابراین ، چه چیزی " در مورد هزل متفاوت است؟ چگونه در مقابل سایر دستگاه های تنفس N95 موجود در بازار قرار می گیرد؟ جدا از پشتیبانی از روشنایی Chroma RGB ، فیلترهای دوتایی هازل از "تهویه فعال" برای فیلتر کردن هوای وارد شده به داخل و خارج استفاده می کنند و 95 درصد از ذرات مضر - از جمله Covid-19 را مسدود می کنند.

  این فیلترها به دلخواه قابل جدا شدن ، تعویض و شارژ مجدد هستند. Razer حتی در حال کار بر روی یک کیف شارژ ویژه با "فضای داخلی اشعه ماورا UV بنفش" است که قادر به از بین بردن باکتری ها و ویروس هایی است که ممکن است ماسک را پوشش دهند.

  همانطور که قبلا ذکر شد ، پروژه Hazel همچنین دارای یک صفحه جلو ، پلاستیکی شفاف که به دیگران اجازه می دهد دهان و بینی شما را ببینند بدون اینکه در معرض آنها قرار بگیرید. از آنجا که اکثر ماسک ها مات هستند ، این می تواند برای کسانی که می خواهند کمی رسا باشند ، ویژگی خوبی است. در شب یا در سایر محیط های تاریک ، نور RGB ساخته شده توسط Hazel می تواند به صورت شما بتابد و دیدن آن را کمی راحت تر کند.





خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی