techbord.com Razer در حال کار بر روی ماسک تنفسی N95 خود با نورپردازی RGB و صفحه پلاستیکی شفاف است

Razer یکی از بسیاری از شرکتهایی است که در روزهای ابتدایی شیوع بیماری Covid-19 با تولید ماسک برای افرادی که بیشترین نیاز به آنها را دارند ، کمک می کند. اکنون ، این شرکت بار دیگر این کار را انجام داده است ، اما این بار با یک ویژگی متمایز Razer: با Project Hazel ، ماسک تنفسی مفهومی C95 CES با پوسته پلاستیکی شفاف ، نورپردازی RGB و فیلترهای دوگانه ملاقات کنید.

برخلاف پروژه بروکلین ، به نظر می رسد که قرار است هازل به یک محصول واقعی تبدیل شود. Razer در حال حاضر با تیمی از متخصصان پزشکی و دانشمندان در حال کار برای اطمینان از مطابقت ماسک با استانداردهای مدرن محافظت Covid-19 است و به نظر می رسد که این شرکت در واقع نمونه اولیه مناسبی در دست دارد.

بنابراین ، چه چیزی " در مورد هزل متفاوت است؟ چگونه در مقابل سایر دستگاه های تنفس N95 موجود در بازار قرار می گیرد؟ جدا از پشتیبانی از روشنایی Chroma RGB ، فیلترهای دوتایی هازل از "تهویه فعال" برای فیلتر کردن هوای وارد شده به داخل و خارج استفاده می کنند و 95 درصد از ذرات مضر - از جمله Covid-19 را مسدود می کنند.

این فیلترها به دلخواه قابل جدا شدن ، تعویض و شارژ مجدد هستند. Razer حتی در حال کار بر روی یک کیف شارژ ویژه با "فضای داخلی اشعه ماورا UV بنفش" است که قادر به از بین بردن باکتری ها و ویروس هایی است که ممکن است ماسک را پوشش دهند.

همانطور که قبلا ذکر شد ، پروژه Hazel همچنین دارای یک صفحه جلو ، پلاستیکی شفاف که به دیگران اجازه می دهد دهان و بینی شما را ببینند بدون اینکه در معرض آنها قرار بگیرید. از آنجا که اکثر ماسک ها مات هستند ، این می تواند برای کسانی که می خواهند کمی رسا باشند ، ویژگی خوبی است. در شب یا در سایر محیط های تاریک ، نور RGB ساخته شده توسط Hazel می تواند به صورت شما بتابد و دیدن آن را کمی راحت تر کند.

Razer در حال کار بر روی ماسک تنفسی N95 خود با نورپردازی RGB و صفحه پلاستیکی شفاف است
wearable-tech/razer-در-حال-کار-بر-روی-ماسک-تنفسی-n95-خود-با-نورپردازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.