خبر

 • تک بورد - Oppo با پوشیدنی واقعیت به کمک عینک Air Glass به مهمانی عینک‌های هوشمند می‌پیوندد

  Oppo با پوشیدنی واقعیت به کمک عینک Air Glass به مهمانی عینک‌های هوشمند می‌پیوندد


  1 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Oppo در حال پیوستن به لیست شرکت‌هایی است که نسخه‌ای از عینک‌های هوشمند خود را تولید می‌کنند: Oppo Air Glass که اوایل سال آینده در چین عرضه می‌شود. بر خلاف رقبای خود، این پوشیدنی در دو بخش عرضه می‌شود: یک دستگاه مونوکول جداشدنی و فریمی که به آن متصل می‌شود.

  Oppo شیشه هوا خود را در روز سالانه INNO این شرکت معرفی کرد. مانند Google Glass، Oppo می گوید که عینک Air Glass به جای عینک واقعیت افزوده یک جفت عینک واقعیت کمکی است، به این معنی که آنچه را که کاربران در میدان دید خود می بینند، نشان می دهد.

  https://techbord.com <b>Oppo</b> با <b>پوشیدنی</b> <b>واقعیت</b> به کمک Air <b>Glass</b> به <b>مهمانی</b> عینک‌های <b>هوشمند</b> می‌پیوندد

  دستگاه مونوکل 30 گرمی، موجود در سیاه یا سفید ، حاوی یک "Spark Micro Projector" و یک تراشه Micro LED است که یک تصویر 640 x 480 را روی یک نمایشگر موجبر پخش می کند و همه در کنار یک Qualcomm Snapdragon Wear 4100 کار می کنند. بخش مونوکل به یک نیم فریم نقره ای یا یک کامل مشکی متصل می شود. -قاب، هر کدام در دو اندازه موجود است.

  https://techbord.com <b>Oppo</b> با خود به <b>مهمانی</b> <b>عینک</b> های <b>هوشمند</b> می پیوندد. <b>پوشیدنی</b> <b>واقعیت</b> به کمک Air Glass

  Oppo می‌گوید روشنایی پروژکتور می‌تواند به 3 میلیون نیت روشنایی برسد، اما این عینک در شرایط متوسط ​​به 1400 نیت می‌رسد. عمر باتری با 3 ساعت استفاده فعال و 40 ساعت در حالت آماده به کار است.


  تگ ها:

  oppo , پوشیدنی , واقعیت , عینک , glass , مهمانی , عینک‌ , هوشمند , می‌پیوندد


  v 7
خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی