خبر

 • تک بورد - OnePlus اولین ساعت هوشمند خود را در اوایل سال 2021 راه اندازی خواهد کرد

  OnePlus اولین ساعت هوشمند خود را در اوایل سال 2021 راه اندازی خواهد کرد
  18 روز و 13 ساعت قبل

  سازنده چینی تلفن های هوشمند OnePlus در نظر دارد اولین دستگاه پوشیدنی خود را اوایل سال آینده عرضه کند. این شرکت در ابتدا سالها پیش قصد داشت ساعت هوشمند خود را راه اندازی کند اما عاقلانه تصمیم گرفت بازی انتظار را انجام دهد و اجازه دهد بازار کمی رشد کند. اکنون به نظر می رسد که زمان مناسب برای حرکت به جلو با یک دسته محصول جدید مناسب است.

  پیت لاو ، یکی از بنیانگذاران اخیر ، در پست اخیر خود در توییتر گفت طرفداران مدتهاست که از این شرکت می خواهند ساعت تشکیل دهد. لاو اضافه کرد: "همانطور که ممکن است در آخر هفته شنیده باشید - ما در حال ساخت یکی از آنها هستیم که در اوایل سال آینده آزاد می شود." / بسیاری> از شما گفتید که می خواهید یک ساعت تماشا کنید ، و ممکن است در آخر هفته شنیده ایم - ما در حال ساخت یکی هستیم تا اوایل سال آینده آزاد شود. آرزوها به حقیقت می پیوندند. در حال اتصال به OnePlus. در سال 2015 ، این شرکت پوشیدنی را برای بخش جوانه تولید کرد اما در نهایت محصول را قبل از اینکه به بازار عرضه کند ، از بین برد. لاو در آن زمان به وال استریت ژورنال گفت كه "ما باید تمركز داشته باشیم".

  با نگاه عقاید ، این احتمالاً اقدامی عاقلانه بود. ساعت های هوشمند به همان سرعتی که برخی از کارشناسان پیش بینی کرده بودند در بازار الکترونیک مصرفی نفوذ نکردند. آنها سالها با مسائل عملی دست و پنجه نرم می کردند - یعنی جدا از زمان گفتن ، برای چه چیزهایی خوب بودند؟ با تکامل فناوری ، سلامتی و تناسب اندام به عنوان نقطه بزرگ فروش اکثر ساعت های هوشمند ظهور کرد و امروزه نیز همچنان صادق است.

  انتظار همچنین به OnePlus فرصت بیشتری برای رشد نام تجاری خود داد ، به ویژه در این سناریو با توجه به شرکت مهم است فقط در اواخر سال 2013 تاسیس شد.

  وان پلاس از آن زمان خط تولید خود را گسترش داده و اکنون هدفون ، کابل برق ، کیف و حتی کوله پشتی و کیف دستی مارک دار را ارائه می دهد. در این تقاطع ، به نظر می رسد ساعت هوشمند مرحله منطقی بعدی در تکامل محصول OnePlus است.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی