خبر

 • تک بورد - Mobvoi در صورتی که از تناسب اندام کافی برخوردار باشند ، مبلغ 199 دلار TicWatch E3 را به خریداران بازپرداخت می کند

  Mobvoi در صورتی که از تناسب اندام کافی برخوردار باشند ، مبلغ 199 دلار TicWatch E3 را به خریداران بازپرداخت می کند
  5 روز و 16 ساعت قبل

  آیا یک ساعت هوشمند 200 دلاری رایگان می خواهید؟ Mobvoi تبلیغاتی را اجرا می کند که در آن قیمت TicWatch E3 خود را به خریداران بازپرداخت می کند. جذابیت این است که شما باید متناسب و فداکار باشید.

  هرکسی که بین 12 ژوئیه و 18 ژوئیه مستقیماً TicWatch E3 را از وب سایت Mobvoi خریداری کند ، واجد شرایط استرداد کل قیمت 199 دلاری آن را با شرکت در چالش "21 روزه" شامل می شود. گذراندن حداقل 20 دقیقه دوره آموزش با شدت زیاد (HIIT) با ضربان قلب متوسط ​​حدود 130 BMP برای 21 روز متوالی و به اشتراک گذاری نتایج.

  چند مرحله برای این چالش وجود دارد ، که تا 18 آگوست. شرکت کنندگان باید اطلاعیه خود را به همراه یک ویدیوی جعبه گشایی یا تصاویر TicWatch E3 در توییتر ارسال کنند ، از # hiitchallengewithTicWatchE3 هشتگ استفاده کنند ، و سه دوست وMobvoi_Official را برچسب گذاری کنند.

  سپس کاربران باید سابقه تمرین خود را به اشتراک بگذارند علامت گذاری یا نمودار ، از طریق برنامه Mobvoi ، در توییتر وMobvoi_Official به مدت 21 روز متوالی از تاریخ ارسال جعبه گشایی. اگر یک یا دو روز را از دست دادید ، ترک نکنید. هنوز می توانید 50٪ یا 20٪ بازپرداخت جزئی واجد شرایط باشید. سپس باید حساب توییتر DM Mobvoi را تأیید کنید تا همه اعلام حضورها و نتایج چالش را پس از 21 روز ، قبل از تاریخ بسته شدن ، تأیید کنید.

  این چالش برای مشتریان در ایالات متحده ، انگلستان ، کالیفرنیا ، AU ، JP ، SG و EU. بازپرداخت کامل یا جزئی ظرف یک ماه ارسال می شود.

  TicWatch E3 به دلیل ارائه عملکرد مشابه Snapdragon Wear 4100 مجهز به مدل Pro 3 و ویژگی های تمرکز بر تناسب اندام ، مورد ستایش قرار گرفته است. با این حال ، ما هنوز نمی دانیم که یکی از پوشیدنی های دریافت به روزرسانی یکپارچه Wear OS در اواخر امسال کاهش می یابد یا خیر.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی