خبر

 • تک بورد - Leak نشان می دهد Snapdragon Wear 5100 برای رقابت با Exynos W920 سامسونگ با مشکل روبرو می شود

  Leak نشان می دهد Snapdragon Wear 5100 برای رقابت با Exynos W920 سامسونگ با مشکل روبرو می شود
  19 روز و 7 ساعت قبل

  ممکن است Snapdragon Wear 5100 بعدی Qualcomm ارتقاء دهنده Wear 4100 نباشد که برخی منتظر آن بودند ، اما همه نکات تا کنون به بهبود بهره وری انرژی و اندازه تراشه جمع و جورتر اشاره می کند ، که هر دو از آنها استقبال می کنند. پیشرفت ها

  کوالکام روی جانشین پلتفرم Snapdragon Wear 4100 کار می کند ، اما یک نشت جدید نشان می دهد که شرکت چندان علاقه ای به افزایش عملکرد قابل توجه آن ندارد. در عوض ، این به احتمال زیاد یک ارتقاء مکرر خواهد بود که بهره وری انرژی و اندازه بسته تراشه را بیش از هر چیز دیگری بهبود می بخشد.

  ماه گذشته ، علاقه مندان به Wear OS در توسعه دهندگان XDA متوجه چیپست آینده این شرکت در کد شدند. تحت نام رمز "موناکو ". در آن زمان ، این امر امیدواری می داد که بتواند هسته های Cortex-A73 Arm را مانند پلتفرم های موبایل Snapdragon 662 و 460 برای تلفن ها داشته باشد.

   https://techbord.com Leak نشان می دهد Snapdragon Wear 5100 برای رقابت با Exynos W920 سامسونگ

  با این حال ، گزارش جدیدی از WinFuture نشان می دهد در غیر این صورت-نمونه های اولیه چیپست "SW5100 " از همان هسته های Arm Cortex-A53 با Snapdragon Wear 4100+ استفاده خواهند کرد. در مقابل ، چیپست جدید Exynos W920 سامسونگ که Galaxy Watch4 را تغذیه می کند دارای هسته های Cortex-A55 است که تا 20 درصد سریعتر هستند. اطلاعات زیادی در مورد پردازنده گرافیکی وجود ندارد ، بنابراین هنوز امیدواریم چیپست Wear 5100 بیش از نیم اندازه به نظر برسد.

  گفته می شود کوالکام چندین پیکربندی Wear را آزمایش می کند 5100 ، برخی از آنها دارای دو گیگابایت RAM LPDDR4X و 8 یا 16 گیگابایت حافظه eMMC هستند. ارتقاء به LPDDR4X ، هم از نظر عملکرد و هم از نظر بهره وری قابل توجه است. با این اوصاف ، بیشترین بهره وری از طریق بهبود پردازنده AON برای عملکردهای صفحه نمایش همیشه روشن و برخی از قابلیت های ردیابی سلامت و تناسب اندام حاصل می شود.

  شایان ذکر است که بیشتر بهبود بهره وری انرژی Exynos W920 ناشی از تولید روی یک گره فرایند 5 نانومتری است. ما نمی دانیم گره دقیق فرآیند که Qualcomm برای Snapdragon Wear 5100 استفاده می کند ، اما این شرکت در حال مذاکره با سامسونگ و SMIC چین برای تامین ظرفیت تولید تراشه جدید است.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی