خبر

 • تک بورد - GSW-H1000 کاسیو اولین ساعت هوشمند خود با Wear OS است

  GSW-H1000 کاسیو اولین ساعت هوشمند خود با Wear OS است
  25 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کاسیو ظاهراً اپل را به ضرب و شتم کوبیده است. ماه گذشته پس از انتشار شایعات مبنی بر اینکه اپل بار دیگر در حال اعلام نسخه ناهموار ساعت هوشمند خود است ، کاسیو این کار را با معرفی اولین ساعت هوشمند G-Shock با سیستم عامل Google’s Wear انجام داده است.

  GSW-H1000 برای کمک به کاربران در شکل گرفتن با استفاده از اهداف فعالیت و پیگیری تناسب اندام طراحی شده است. شامل یک صفحه نمایش لمسی دو لایه و تک رنگ LCD تک رنگ 1.2 TFT (360 color 360 پیکسل) با طرح سه لایه که چندین داده داده را در نوک انگشتان کاربران قرار می دهد.

  یک سنسور نوری را برای اندازه گیری ضربان قلب شما به همراه قطب نما ، سنسور فشار هوا / ارتفاع ، شتاب سنج ، ژیرومتر ، GPS و موارد دیگر بسته می کند. آخرین مورد اضافه شده به خط اسپرت G-Squad علاوه بر این دارای مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر آب تا عمق 200 متر است.

   https://techbord.com GSW-H1000 کاسیو اولین ساعت هوشمند خود با Wear OS

  کاسیو گفت:" این ساعت به دلیل استفاده از نوار اورتان نرم که انعطاف پذیر و با دوام است. همچنین "بین اجزای ویژه" بین باند و قاب تیتانیوم وجود دارد تا از تناسب راحت تری اطمینان حاصل شود.

  از دیگر ویژگی های قابل توجه میکروفون داخلی و ترمینال شارژ است. صحبت از این است که ، عمر باتری در حالت رنگی با استفاده معمولی تقریباً 1.5 روز و در حالت چند ساعته (فقط زمان سنجی و سنسورها) حدود یک ماه است.

   https://techbord.com GSW-H1000 کاسیو اولین ساعت هوشمند خود با Wear OS است

  برنامه Casio شامل 15 فعالیت و 24 مورد داخلی گزینه های تمرین خارج از جعبه. به ما گفته شده است که هشت تمرین داخلی را می توان برای تکمیل گزینه های از قبل بارگیری شده اضافه کرد.

  Casio GSW-H1000 طرح های سیاه ، آبی و قرمز را ارائه می دهد. از زمان نوشتن این قیمت و قیمت آن مشخص نشده است.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی