techbord.com Google اکنون صاحب Fitbit است ، وعده داده است که از داده های سلامت ردیاب برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نکند

گوگل مدتی است که در حال پیگیری خرید شرکت فناوری تناسب اندام Fitbit است ، اما این معامله با تحقیقات طولانی مدت مربوط به حریم خصوصی از کمیسیون اروپا متوقف شده است. با این حال ، سرانجام تحقیقات به پایان رسید و Google توانسته است به جلو حرکت کند: اکنون مالک جدید Fitbit است.

پس از ماه ها بحث و گفتگو بین گوگل ، Fitbit و EC ، سرانجام یک معامله منعقد شد و Google رسماً مالک Fitbit است. این خبر امروز هم توسط خود Fitbit و هم ارباب غول جستجوی جدید آن به طور جداگانه اعلام شد. پست Fitbit عمدتا به روشهایی متمرکز است که در آن خریداری شدن توسط Google ضمن روشن کردن خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی ، آینده روشنی را برای شرکت و کاربرانش در پی خواهد داشت.

"به تنهایی ، ما فشار آوردیم. مرزهای ممکن از مچ دست ، مرحله پیشگامانه ، ضربان قلب ، ردیابی خواب و استرس ، "مدیرعامل و بنیانگذار Fitbit جیمز پارک می نویسد. "با دسترسی به منابع باورنکردنی ، دانش و بستر جهانی Google ، این امکانات واقعاً بی حد و حصر هستند."

پارک ادامه می دهد که اعتماد کاربر "از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود" و از قدرت بالایی برخوردار است حریم خصوصی داده ها و حفاظت از امنیت پس از ادغام حفظ می شود (ما تصور می کنیم بخشی از آن به درخواست کمیسیون اروپا باشد).

 https://techbord.com Google اکنون Fitbit را در اختیار دارد ، قول می دهد که از داده های سلامت ردیاب برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نکند

" Google همچنان از حریم خصوصی کاربران Fitbit محافظت می کند و مجموعه ای از تعهدات الزام آور را با تنظیم کننده های جهانی انجام داده است ، "پارک به مشتریان اطمینان می دهد. "... داده های سلامتی و تندرستی کاربران Fitbit برای تبلیغات Google استفاده نمی شود و این داده ها جدا از سایر داده های تبلیغات Google نگهداری می شوند." "

باید دید که آیا یا نه این ادعاهای بلند مدت دراز مدت صادق خواهد بود. قوانین کمیسیون اروپا برای این ادغام برای دهه آینده مناسب است ، اما همانطور که همه ما می دانیم ، شرکت های بزرگ فناوری همیشه به دنبال راه های جدید و خلاقانه برای محدود کردن مقررات هستند.

معامله بین گزارش شده است که ارزش Google و Fitbit در کل حدود 2.1 میلیارد دلار بوده است ، که می تواند منجر به پرداخت خوبی برای سهامداران و موسسان Fitbit شود.

Google اکنون صاحب Fitbit است ، وعده داده است که از داده های سلامت ردیاب برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نکند
wearable-tech/google-اکنون-صاحب-fitbit-است-وعده-داده-است-که-از-داده-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.