خبر

 • تک بورد - 1000 دلار Valve Index دومین هدست محبوب VR در Steam شد

  1000 دلار Valve Index دومین هدست محبوب VR در Steam شد
  27 روز و 20 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: Oculus Quest 2 نزدیک به یک سال است که در بازار موجود است ، جایی که به عنوان پرکاربردترین هدست واقعیت مجازی در Steam شناخته شد. این با توجه به قیمت جذاب 300 دلاری آن چندان تعجب آور نیست ، اما چیزی که کنجکاو است دستگاه گران قیمت VR بسیار گرانقیمت است که موفق شده است به رتبه دوم نمودارها صعود کند.

  Valve فاش کرد (از طریق Road to VR) که هدست Index آن اکنون توسط 17.5 درصد از کاربران واقعیت مجازی در Steam استفاده می شود. این دستگاه جایگزین Oculus Rift S متوقف شده می شود که با 17.21 درصد سهم به رتبه سوم می رسد. فیس بوک Quest 2 قدرت ماندگاری خود را به عنوان پرکاربردترین هدست واقعیت مجازی با سهم 33.19 درصدی نشان می دهد.

  در مورد شاخص به طور خاص ، هنگام در نظر گرفتن قیمت بالای آن ، این یک عملکرد چشمگیر است. بیش از دو سال پیش که عرضه شد ، مصرف کنندگان باید 1000 دلار هزینه کنند تا هدست را به دست آورند ، زیرا لوازم جانبی مرتبط - کنترل کننده و ایستگاه پایه - برای عملکرد کامل آن مورد نیاز است.

  فهرست در اکتبر 2020 توسط کاربران واقعیت مجازی 17.63 درصد - که بالاترین رکورد تا کنون بود - مورد استفاده قرار گرفت و پس از Rift S با 24.64 درصد در رتبه سوم قرار گرفت و پس از آن Vive اصلی با 19.17 درصد قرار گرفت. این دستگاه گران قیمت تقریباً در ژانویه 2020 به رتبه دوم رسید ، اما Oculus Quest 2 به دلیل معرفی داده های خود ، آن را در جای خود قرار داد-مدل های پایه با قیمت 300 دلار آن را به گزینه ای بسیار مقرون به صرفه تبدیل می کند.

  https://techbord.com 1،000 $ Valve Index به دومین هدست VR محبوب در Steam تبدیل می شود

  Valve \ ' هدست s نیز هرگز از برچسب قیمت 1000 دلاری آن تخفیف نگرفته است. همراه با این واقعیت که بیش از دو سال از عمر آن می گذرد ، رسیدن به رتبه دوم اصلا قابل توجه است. این شرکت قبلاً مشکلات عرضه را برطرف کرده بود و تقاضا از اواسط سال 2019 ثابت ماند-به طور منظم در بین ده محصول پردرآمد در Steam فضا را اشغال کرد.

  تعداد کاربرانی که از هدست VR استفاده می کنند در Steam از 1.74 درصد به 1.8 درصد افزایش یافت. با توجه به استفاده از هدست VR از ماه مه ، این افزایش ناچیز در رشد نباید چندان شگفت انگیز باشد. این کاهش می تواند ناشی از عدم انتشار بازی های VR عمده از زمان عرضه Half-Life: Alyx در مارس 2020 باشد. با این حال ، Valve می تواند روی هدست دیگری با رمز Deckard کار کند.

  خواندن مرتبط: AMD باز می گردد در آخرین نظرسنجی Steam

  یکی دیگر از دلایلی که این فناوری هنوز تأثیر عمده ای نداشته است ، پیامدهای سلامتی است. یک توسعه دهنده در زمینه VR در مورد آسیب شدید بینایی هشدار داد. با این حال ، با توجه به اینکه غول های فناوری مانند اپل بر روی دستگاه های خود کار می کنند ، فناوری در حال ظهور می تواند در اینجا باقی بماند.

  واقعیت مجازی ممکن است زمان خود را از دست بدهد ، اما حمله بعدی Valve در بازار سخت افزارهای مصرفی یکی از مواردی است که ممکن است چشم انداز بازی های دستی را برای همیشه تغییر دهد: انتظار برای Steam Deck افزایش می یابد ، که قرار است در ماه دسامبر منتشر شود. با بیرون آمدن بازی های رایانه ای از سایه بازار کنسول ها ، سیستم بازی های دستی آینده به دنبال موفقیتی بزرگ است که نینتندو در سوییچ کسب کرده است.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی