خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که ساعت هوشمند فیس بوک با دو دوربین ارائه خواهد شد

  گزارش شده است که ساعت هوشمند فیس بوک با دو دوربین ارائه خواهد شد
  3 روز و 11 ساعت قبل

  شایعه سازی: سوابق ضعیف فیس بوک در محافظت از حریم خصوصی کاربران ، مانع از تولید یک ساعت هوشمند که می تواند پتانسیل ردیابی بیشتر شما را داشته باشد ، غول اجتماعی نیست. این شرکت امید زیادی به این دستگاه دارد که ممکن است در تابستان سال آینده به بازار بیاید و قیمت آن در حدود 400 دلار باشد.

  ماه ها است که شایعه شده است که فیس بوک در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند برای ورود به فضای سخت افزاری است و به نظر می رسد گزارش جدید The Verge جاه طلبی های این غول اجتماعی را تأیید می کند ، که قرار است سال آینده در بازار تحقق یابد.

  این شرکت ساعت هوشمند دیگری نمی سازد ، اما قصد دارد طرحی تازه ارائه دهد که با اپل واچ رقابت کند. ظاهراً این دستگاه با یک نمایشگر قابل جدا شدن و نه فقط یک ، بلکه دو دوربین همراه خواهد بود تا به راحتی عکس و فیلم برای اشتراک سریع در فیس بوک ، واتس اپ یا اینستاگرام بگیرد.

  تجربه ساعت هوشمند فیس بوک توسط Daniel Macedo

  یکی از دوربین ها با هدف اصلی در قسمت جلویی ساعت قرار می گیرد امکان تماس های ویدیویی - سبک ابزار بازرس. یک دوربین دوم با کیفیت 1080p در پشت قرار دارد تا هنگام جدا شدن بدنه ساعت از قاب فولادی ، از آن استفاده شود. این غول اجتماعی به دنبال ایجاد مشارکت با سازندگان لوازم جانبی برای ایجاد روش های مختلف اتصال کانال دوربین به کوله پشتی و لباس است.

  شایعات قبلی حاکی از آن بود که ساعت برای کارکردن به تلفن احتیاج ندارد و مجهز به مودم همراه و eSIM و همچنین سنسورهای ردیابی سلامت هستند.

  اما شاید جالب تر این تصور باشد که فیس بوک در حال کار بر روی سیستم عامل سفارشی ساعت هوشمند ، مبتنی بر Android و کاملاً یکپارچه با سرویس هایی مانند WhatsApp ، Facebook Messenger و Instagram.

  https://techbord.com ساعت هوشمند فیس بوک گزارش می شود با دو دوربین همراه باشید

  لازم به ذکر است که فیس بوک به دلیل تولید بهترین سخت افزار در هر دسته بندی شناخته نشده است ، به جز هدست های Oculus VR ، که در ازای آن زیر قیمت می فروشند برای گشت و گذار عمیق در داده های شخصی خود. با این اوصاف ، ما می دانیم که فیس بوک در مورد ساعت های هوشمند جدی است زیرا آنها سعی کردند Fitbit را خریداری کنند ، فقط برای اینکه گوگل با ارائه پیشنهادی کمی بیشتر از 2.1 میلیارد دلار ، آن را از زیر دماغ خود بردارد.

  فیس بوک در این مورد point احتمالاً تصدیق می کند که نمی تواند کنترل اپل و گوگل بر فضای گوشی های هوشمند را از بین ببرد ، بنابراین بهترین ایده های آن در مورد چگونگی دور زدن با واقعیت های مخلوط و پوشیدنی است. این شرکت امیدوار است که از تکرارهای ساعت هوشمند خود در آینده به عنوان یک روش ورودی برای عینک واقعیت افزوده استفاده کند.

  جالب است که ببینید آیا مردم به سمت ساعت هوشمند فیس بوک جذب می شوند ، به ویژه با توجه به پیامدهای احتمالی حریم خصوصی کاربر در فضای ساعت های هوشمند جا برای رقیب دیگری وجود دارد ، اما در همین حال اپل مسلط است و گوگل تلاش خود را برای انرژی بخشیدن به اکوسیستم Android Wear دو برابر می کند ، بنابراین برای متقاعد کردن مردم یک ویژگی واقعی باید داشته باشد ، یا قیمت بی نظیر آن. برای خرید از چشم انداز فیس بوک.

  در حال نوشتن ، شایعات می گویند قیمت گذاری تقریباً 400 دلار خواهد بود و فیس بوک قصد دارد این دستگاه را تابستان سال آینده اعلام کند.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی