خبر

 • تک بورد - کشاورز گاوها را وادار می‌کند تا از هدست واقعیت مجازی برای شبیه‌سازی مرتع سبز استفاده کنند

  کشاورز گاوها را وادار می‌کند تا از هدست واقعیت مجازی برای شبیه‌سازی مرتع سبز استفاده کنند


  13 روز و 17 ساعت قبل

  از طریق شیشه‌ای: هفته گذشته، یک رسانه خبری در ترکیه گزارش داد که یک کشاورز تلاش می‌کند از هدست‌های واقعیت مجازی برای کاهش اضطراب در گاوهایش و افزایش تولید شیر استفاده کند. این روش از کاری که کشاورزان روسی چند سال پیش شروع به انجام آن کردند، الهام گرفته شده است.

  خبرگزاری دولتی آنادولو گزارش می دهد که ایزت کوچاک سعی کرد هدست های واقعیت مجازی را روی دو گاو خود نصب کند. Koçak شبیه سازی یک زمین تابستانی را در حین پخش موسیقی کلاسیک برای گاوها اجرا کرد تا ذهن آنها را از جمع شدن متراکم در یک انبار دور کند.

  برای اینکه هدست های اندازه انسان روی گاوها قرار بگیرند، کوچاک از آن استفاده کرد. یکی روی هر چشم بعد از حدود 10 روز شیر بیشتر و بهتری دادند. یکی از 22 لیتر به 27 لیتر شیر رسید.

  این ایده از کشاورزان مسکو گرفته شد که در سال 2019 آزمایش مشابهی را انجام دادند. کشاورزان مسکو با توسعه دهندگان واقعیت مجازی همکاری کردند تا هدست هایی را بسازند که به گونه ای منحصر به فرد برای گاوها طراحی شده باشد و شبیه سازی های میدانی توسعه یافته برای تطبیق دید گاو، که با دید انسان متفاوت است.

  https://techbord.com <b>کشاورز</b> <b>گاوها</b> را <b>وادار</b> می کند تا از <b>هدست</b> <b>واقعیت</b> <b>مجازی</b> برای شبیه سازی <b>مرتع</b> سبز <b>استفاده</b> کنند

  کوچاک قصد دارد آزمایش خود را با سفارش کافی مسکو به مرحله آزمایشی منتقل کند. هدست برای 10 گاو. اگر این کار موثر باشد، او قصد دارد از واقعیت مجازی روی همه گاوهایش استفاده کند.

  از یک طرف، این می تواند رفاه ذهنی حیوانات مزرعه را بهبود بخشد - مطالعات نشان داده اند که وضعیت عاطفی آنها می تواند بر سلامت و شیر آنها تأثیر بگذارد. تولید از سوی دیگر، این فقط می‌تواند یک چسب زخم در کنار مشکل بزرگ‌تر نحوه رفتار با حیوانات در مزارع کارخانه باشد.

  این پیشنهاد پیشنهاد بریتانیا در سال 2012 برای پرورش جوجه‌های بی‌هوشی را به یاد می‌آورد. در انبارهایی با بسته بندی متراکم پرورش می یابند. همچنین می‌توان شباهت‌هایی بین شبیه‌سازی‌های واقعیت مجازی گاوی و طرح فیلم‌های ماتریکس که در آن انسان‌ها در دنیای شبیه‌سازی‌شده نگهداری می‌شوند تا ماشین‌ها بتوانند گرمای بدن خود را جمع‌آوری کنند، ترسیم کرد.


  تگ ها:

  کشاورز , گاوها , وادار , می‌کند , هدست , واقعیت , مجازی , شبیه‌سازی , مرتع , استفاده


  v 6
خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی