خبر

 • تک بورد - پیش بینی می شود مقوله های فناوری نوظهور تا پایان سال 2025 از مجموع نیم تریلیون تجاوز کنند

  پیش بینی می شود مقوله های فناوری نوظهور تا پایان سال 2025 از مجموع نیم تریلیون تجاوز کنند
  13 ساعت و 39 دقیقه قبل

  انتظار می رود ارزش بازار ترکیبی سه گروه فناوری در حال ظهور در کمتر از پنج سال از نیم تریلیون دلار فراتر رود. International Data Corporation (IDC) اعلام کرد که ارزش کل پوشیدنی ها ، وسایل خانه هوشمند و هدست های واقعیت افزوده / مجازی تا پایان امسال به 369.6 میلیارد دلار و تا پایان 2025 به 524.9 میلیارد دلار می رسد.

  IDC خاطرنشان کرد که هر دسته محصول در دهه گذشته فراتر از وضعیت پذیرنده اولیه و به بازار انبوه رسیده است. علاوه بر این ، انتظار می رود که همه از مجموعه بیشتری از دستگاه ها ، قیمت پایین تر و بهبود تجربه کاربران در کوتاه مدت بهره ببرند.

  کارشناسان IDC با تفسیر هر دسته نظر می دهند.

  https://techbord.com مقوله های فناوری در حال ظهور انتظار می رود که تا پایان سال 2025 از مجموع نیم تریلیون ارزش تجاوز کنند

  رامون تی لاماس ، مدیر تحقیقاتی تیم پوشیدنی های شرکت ، گفت که وقتی پوشیدنی ها برای اولین بار به صحنه آمدند ، بسیاری (از جمله من) با خود فکر کردند که آیا آنها بیش از یک مد زودگذر هستند. لاماس افزود: "سال ها بعد ، پوشیدنی ها در ذهن مصرف کنندگان و بدن آنها جلب توجه کرده و تعدادی از عملکردها را انجام می دهند ، از جمله سلامتی و تناسب اندام گرفته تا ارتباطات و مصرف چند رسانه ای."

  ادامه محبوبیت هدفون و ساعت های هوشمند کلید موفقیت بیشتر این دسته خواهد بود که منجر به تقاضای زیاد کاربران ، چرخه های جایگزینی مداوم و در مورد ساعت های هوشمند ، بینش های جدید قابل اجرا می شود.

  آدام رایت ، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی با IDC تیم هوشمند خانه و دفتر اداری ، خاطرنشان کرد که نیروی محرکه زیر مجموعه دستگاه های خانه هوشمند خدمات است. او معتقد است که با کاهش حاشیه دستگاه ، نقش چنین محصولاتی تا حد زیادی به خودروها برای ارائه خدمات واگذار می شود.

  وعده افزایش سرگرمی ، راحتی ، ایمنی و امنیت در بخش خانه های هوشمند بسیار مهم است ، اما نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و امنیت می تواند مانع چشم انداز دسته شود ، همانطور که هزینه های اولیه و مداوم مربوط به دستگاه ها و خدمات را کاهش می دهد.

  https://techbord.com پیش بینی می شود مقوله های فناوری در حال ظهور تا پایان سال 2025 از نیم تریلیون در مجموع تجاوز کنند

  در بخش AR/VR ، شاهد رشد قوی از سوی مصرف کننده و خریداران تجاری تام مینیلی ، معاون گروه AR و VR IDC ، گفت که آنها پیش بینی می کنند هر دو دسته از دستگاه ها با افزایش موارد استفاده جدید و ورود بیشتر شرکت های بزرگ فناوری به فضا رشد کنند.

  IDC معتقد است که این مقوله پتانسیل سریعترین رشد ارزش را در سالهای آینده دارد. به طور خاص ، IDC گفت که جالب است ببینیم چگونه تجربه از مصرف و تعامل با محتوا به ارتباط با سایر دستگاه ها و داشتن تجربیات بی نظیر در خانه و محل کار تکامل می یابد. بوئنو

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی