techbord.com مدیر عامل Fitbit برنامه این شرکت را برای تسخیر پوشیدنی های تناسب اندام و پزشکی از راه دور آشکار می کند

سیزده سال از عرضه اولین پوشیدنی خود ، Fitbit موافقت کرد که زیر چتر گوگل حرکت کند تا به او کمک کند در بازار تناسب اندام و سلامتی پا بگذارد. طی یک مصاحبه اخیر ، جیمز پارک ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت فاش کرد که خدمات بهداشتی و درمانی برتر این شرکت در حال حاضر از 500000 کاربر پیشی گرفته و در مورد چالش هایی که پیش روی آن قرار دارد صحبت کرده است.

Fitbit زندگی خود را در سال 2007 آغاز کرد ، زمانی که جیمز پارک و اریک فریدمن فرصت استفاده از سنسورها را برای ایجاد دستگاه های کوچک پوشیدنی دیدند که می تواند به شما کمک کند تا سطح فعالیت خود را پیگیری کنید و تمرکز تناسب اندام بیشتری داشته باشید. این شرکت سفری پر از دست انداز را پشت سر گذاشته است که چندین لحظه از لحاظ مالی با مشکل روبرو شده است ، اما به هر حال همچنان موفق شده است در میان پنج سازنده برتر پوشیدنی در سراسر جهان باقی بماند. و بسیاری دیگر در فضا به رقابت می پردازند ، اپل این گروه را رهبری می کند و بیش از کل صنعت ساعت سوئیسی با اپل واچ خود درآمد بیشتری کسب می کند. گوگل بارها سعی کرده است یک اکوسیستم جایگزین بر اساس آنچه اکنون به Wear OS معروف است ایجاد کند ، اما در نهایت نتوانسته همان موفقیت را داشته باشد.

اما اگرچه این شرکت ها دستورالعمل های مختلفی را امتحان کرده اند ، Fitbit بیشتر بر روی بخش سلامتی و تناسب اندام ، به استثنای قابل توجه دو ساعت هوشمند - Ionic و نسخه اصلی. با Versa 2 ، این شرکت از این اشتباهات آموخت و تمرکز بیشتری بر روی جنبه نرم افزاری و خدماتی محصولات خود داشت.

https://techbord.com مدیر عامل Fitbit برنامه این شرکت را برای تسخیر پوشیدنی های تناسب اندام و پزشکی از راه دور نشان می دهد

در مصاحبه اخیر با وال استریت ژورنال ، جیمز پارک فاش کرد که Fitbit Premium ، که در کنار Versa 2 راه اندازی شد ، بیش از 500000 مشترک پرداخت دارد. پارک انتظار داشت تقاضا برای سرویس در طی همه گیر شدن کاهش یابد ، "اما سپس ما دیدیم که مردم به دنبال راهی برای Fitbits هستند ، همراه با چیزهای دیگر مانند Peloton ، در خانه بمانند ، قرنطینه کنند و سالم بمانند. [.. ] برای ما تعجب آور بود که از قضا تجارت به دلیل همه گیر شدن وضعیت بهتر از آنچه پیش بینی می کردیم انجام می شود. "

گوگل سال گذشته Fitbit را به قیمت 2.1 میلیارد دلار خریداری کرد ، در تلاش برای تقویت تجارت سخت افزار خود و به Wear OS روح بیشتری بدهید. این اقدام منطقی است ، زیرا Fitbit قبلاً از Google Cloud برای تأمین انرژی خدمات خود استفاده می کند ، اما نهادهای نظارتی در اتحادیه اروپا و ایالات متحده هنوز در مورد روشن کردن توافق نگران هستند.

 https://techbord.com مدیر عامل شرکت Fitbit از برنامه شرکت برای تسخیر پوشیدنی های تناسب اندام و پزشکی از راه دور خبر داد

پارک اطمینان دارد که معامله بعداً بسته خواهد شد در این سال ، و اشاره کرد که "Google دارای منابع باورنکردنی است. ترکیب این دو شرکت می تواند تأثیر بسزایی در روند مراقبت های بهداشتی داشته باشد." "و اما در مورد مارک Fitbit ، او انتظار دارد که مانند آن رفتار شود Nest و YouTube که هر دوی آنها در سراسر جهان طنین انداز است. نه تنها این ، بلکه Fitbit به کار خود ادامه می دهد گویا یک شرکت مستقل با برنامه های عملیاتی و نقشه راه محصول خود است.

موضوع حریم خصوصی در زیر چتر Google موضوعی است که بسیار مورد بحث است ، اما پارک می گوید "ما همیشه سیاستی داشته ایم که هرگز داده های خود را با اشخاص ثالث نمی فروختیم و به اشتراک نگذاشتیم و فقط داده ها را با رضایت انتخاب شما به اشتراک می گذاشتیم. [...] Google اهمیت اطمینان از نگهداری ایمن این داده ها را تشخیص می دهد. و اگر نمی توانید از حریم خصوصی داده ها اطمینان حاصل کنید ، کسی نمی خواهد از دستگاه های شما استفاده کند. من فکر می کنم علاقه همه به خوبی مطابقت دارد و Google نیز به طور عمومی اعلام کرده است که این داده ها هرگز قرار است برای اهداف تبلیغات جستجوی آنها مورد استفاده قرار گیرد. "

وقتی پارک در مورد استراتژی Fitbit برای جلو رفتن س askedال شد ، پارک توضیح داد که این شرکت همچنان به پرورش نوآوری های مربوط به سلامتی و تناسب اندام ادامه می دهد. تمرکز اصلی دیگر بهبود سرویس اشتراک آن و مشغول نگه داشتن کاربران دستگاه های Fitbit است به جای اینکه صرفاً به فروش دستگاه برای تکیه بر خط اصلی اعتماد کنند.

بخشی از این استراتژی شامل استفاده از محبوبیت روزافزون پزشکی از راه دور است. و متقاعد کردن مصرف كنندگان كه ارزش آن را دارد كه در ابزارهايي مانند دماسنج متصل يا اتوسكوپ سرمايه گذاري كنند تا "به پزشك خود همان سطح بينشي را بدهند كه ممكن است در هنگام مراجعه شخصي داشته باشيد." / p>

https://techbord.com مدیر عامل Fitbit برنامه شرکت را برای تسخیر پوشیدنی های تناسب اندام و پزشکی از راه دور نشان می دهد

امکان استفاده از دستگاه های Fitbit برای شناسایی Covid-19 وجود دارد. در اوایل سال جاری ، مطالعه ای با مشارکت آزمایشگاه پزشکی نوآوری در استنفورد و موسسه ترجمه ترجمه اسکریپس نشان داد که یک الگوریتم با دقت ایجاد شده می تواند Covid-19 را با موفقیت در یک یا دو روز قبل از بروز علائم در کاربران تشخیص دهد.

پارک در مورد یافته ها "با احتیاط خوش بینانه" است ، که به موفقیت قبلی با کشف آنفلوانزا در آزمایش بیش از 100000 نفر افزود. این مدیر اجرایی معتقد است این روش "همراه با آزمایش منظم [...] می تواند تأثیر زیادی بر توانایی بهداشت عمومی داشته و بر انتقال بیماری تأثیر بگذارد." "همچنین می تواند به شرکت ها برای کنترل تأثیر بهره وری بر کارمندان خود کمک کند. ، همانطور که از همه گیر عبور می کنند.

با این حال ، از آنجا که این فناوری هنوز در انتظار تأیید مقررات است ، تنها راه برای پیگیری سریع آن به روندی موسوم به مجوز استفاده اضطراری بستگی دارد. پارک توضیح داد که "داده های زیادی از طریق آزمایشاتی که کاملاً دقیق انجام می شوند پشتیبانی می شوند. FDA به طور کلی پذیرای پیشنهادات بسیار داده محور است."

مدیر عامل Fitbit برنامه این شرکت را برای تسخیر پوشیدنی های تناسب اندام و پزشکی از راه دور آشکار می کند
wearable-tech/مدیر-عامل-fitbit-برنامه-این-شرکت-را-برای-تسخیر-پوشیدنی-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.