خبر

 • تک بورد - محققان قبلاً ادغام اجباری Oculus Quest 2 در فیس بوک را دور زده اند

  محققان قبلاً ادغام اجباری Oculus Quest 2 در فیس بوک را دور زده اند
  29 روز و 13 ساعت قبل

  ماه ها قبل مشخص شد که تمام مشتریان جدید Oculus مجبور می شوند برای ادامه استفاده از هدست های VR خود ، یک حساب فیس بوک راه اندازی یا پیوند دهند. طبیعتاً این خبر مورد پسند جامعه قرار نگرفت ، برخی از آنها در بستر رسانه های اجتماعی ممنوع شده اند و از محصولی که به طور کامل برای آن پرداخت کرده اند محروم شده اند.

  با این حال ، محققان قبلاً راهی برای دور زدن این نیاز برای Oculus Quest 2 تازه منتشر شده (و بسیار موفق) پیدا کرده اند.

  این اطلاعات اولین بار در Ready Hacker One ، در یک صفحه نشان داده شد. اختصاص داده شده به بحث و دفاع از ایده حق تعمیر برای دستگاه های XR (واقعیت متقابل). در بالای پست ، سایت ادعا می کند که یک محقق از جامعه XR به نوعی توانسته است ، برخلاف همه شانس ها ، "دسترسی ریشه ای" به Oculus Quest 2 بدست آورد.

  این دسترسی به شما امکان می دهد محقق به طور موثر ورود به سیستم فیس بوک را دور می زند در حالی که احتمالاً بقیه عملکرد دستگاه را دست نخورده نگه می دارد. Ready Hacker One's XR Safety Initiation (XRSI) محقق "" فرار از زندان "را مورد تأیید قرار داده و ادعا می کند دیگران نیز با همان روش برخورد کرده اند.

  در اینجا به روزرسانی Oculus Quest 2 تلاش فرار از زندان. بیشتر بخوانید در https://t.co/jtMEi1x7zU pic.twitter.com/U2NilxnGsF

  - رابرت لانگ (arobertlong) 26 اکتبر 2020

  متاسفانه ، به دلیل قانونی بودن متزلزل فرار از زندان برای دستگاه این محققان بدون داشتن هیچ حق مصرف گرایانه در ترمیم قوانین مجبور به فعالیت در خفا هستند. از زمان نوشتن ، XRSI تمام تلاش خود را برای "جمع آوری اطمینان برای محافظت" از افرادی که به این زندان شکنی ها دست یافته اند ، انجام می دهد ، اگرچه آنچه که این اطمینان ها ممکن است تشکیل شده باشد برای ما ناشناخته است.

  باید دید اینکه آیا این روش دسترسی ریشه شنل و خنجر هرگز در دسترس عموم قرار خواهد گرفت یا خیر ، اما اگر آن روز فرا برسد مطمئناً شما را به روز خواهیم کرد. در ضمن ، امیدواریم که دارندگان ناامید Oculus Quest 2 رضایت کمی از این اخبار کسب کنند.

  اعتبار مستر: Rock Paper Shotgun

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی