techbord.com محققان اسرائیلی پوشیدنی تهیه کردند که قبل از وقوع حملات صرعی را پیش بینی می کند

محققان دانشگاه بن گوریون در Negev ، اسرائیل دستگاهی را تولید کردند که می تواند تا یک ساعت قبل به کاربران نسبت به حمله صرع پیش رو هشدار دهد. این فناوری پوشیدنی از الگوریتم های تشخیص AI برای تجزیه و تحلیل الکتروانسفالوگرام ها (EEG) در زمان واقعی استفاده می کند. اگر الگوهای مغزی مشخص شناخته شوند ، این هشدار را به تلفن هوشمند کاربر ارسال می کند.

این فناوری که Epiness نامیده می شود ، می تواند به مبتلایان کمک کند تا از وقایع جلوگیری کنند و به آنها اطلاع دهد که باید قبل از بروز تشنج دارو مصرف کنند. از آنجا که حدود 30 درصد بیماران صرع به داروها پاسخ نمی دهند ، این دستگاه همچنین می تواند زمان کافی برای اقدامات احتیاطی را برای از بین بردن خطرات صدمات مربوط به آن قبل از شروع تشنج فراهم کند.

"Epiness [ ] دانشمندان ادعا می كنند] یك دستگاه جدید ، اولین نوع از آن برای تشخیص و پیش بینی حملات صرع بر اساس الگوریتم های اختصاصی یادگیری ماشین است.

IEEE Spectrum سال گذشته گزارش داد كه محققان دانشگاه لوئیزیانا با یک طراحی هوش مصنوعی مشابه تقریباً با همان دقت (6/99 درصد) و سرعت (یک ساعت اطلاع). با این حال ، این یک وسیله پوشیدنی نبود ، بلکه فقط مجموعه ای از الگوریتم ها بود.

https://techbord.com محققان اسرائیلی پوشیدنی ایجاد کرد که قبل از وقوع حملات صرعی را پیش بینی می کند

BGU از قبل دنده هایی را برای تجاری سازی Epiness در اختیار دارد. یک شرکت تازه تأسیس دانشگاهی موسوم به NeuroHelp مجوز این فناوری را برای توسعه تجاری بیشتر صادر کرد. دکتر اورن شريكي ، BGU گفت: "هم دقيق است و هم کاربر پسند." "ما در حال حاضر نمونه اولیه ای را تولید می کنیم که در اواخر امسال در آزمایشات بالینی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. "

مشخص نیست که طرح نهایی چه خواهد بود ، اما می تواند شبیه بازوبند صرع Nightwatch باشد که روی آن قرار گرفته است بازو به جای پوشیده شدن روی سر. حتی توسعه بیشتر به طور بالقوه می تواند منجر به ایجاد حسگرهایی در یک ساعت هوشمند شود.

اعتبار تصویر: دنی ماچلیس

محققان اسرائیلی پوشیدنی تهیه کردند که قبل از وقوع حملات صرعی را پیش بینی می کند
wearable-tech/محققان-اسرائیلی-پوشیدنی-تهیه-کردند-که-قبل-از-وقوع-حملات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.