خبر

 • تک بورد - ماسک صورت Razer Zephyr N95 در عرض چند دقیقه پس از فروش فروخته شد ، اما آیا روبات ها مقصر هستند؟

  ماسک صورت Razer Zephyr N95 در عرض چند دقیقه پس از فروش فروخته شد ، اما آیا روبات ها مقصر هستند؟
  17 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ماسک طولانی توسعه یافته Razer ، Razer Zephyr ، سرانجام دیروز وارد شد ، همراه با س questionsالاتی مبنی بر اینکه محبوبیت پوشیدنی 99 دلاری در زمانی که بسیاری از مناطق در حال کاهش نیاز به ماسک هستند و عرضه واکسن همچنان ادامه دارد ، بالا رفت. به نظر می رسد این شرکت نگرانی چندانی ندارد: در عرض چند دقیقه فروخته شد.

  در CES ژانویه بود که Razer فاش کرد که در حال کار بر روی یک دستگاه تنفس N95 است ، که سپس Project Hazel نامیده می شد. مانند دیگر محصولات این شرکت ، از ویژگی های مملو از نورپردازی Chroma RGB برخوردار بود.

  مارس Razer تأیید کرد که Hazel به جای یک مفهوم ، به یک محصول واقعی تبدیل می شود و تاریخ انتشار Q4 اعلام شد چند ماه بعد ماسک همچنین در ماه آگوست تغییر نام داد و به Razer Zephyr تغییر کرد. استفاده از دستگاه های علمی تخیلی مطمئناً در بین جمعیت برجسته خواهد بود. به گفته ریزر ، اولین موج ماسک ها در عرض چند دقیقه فروخته شد.

  این شرکت در توئیتر خود گفت: "تقاضا برای Razer Zephyr بسیار زیاد بوده و اولین موج ما در عرض چند دقیقه به فروش می رسد." "با ما همراه باشید و از صبر شما قدردانی می کنیم ، زیرا ما سخت تلاش می کنیم تا آنها را در اسرع وقت ذخیره کنیم. ثبت نام کنید تا در صورت رسیدن دسته بعدی به شما اطلاع داده شود. ”

  تقاضا برای Razer Zephyr بسیار زیاد بوده و موج اول ما در عرض چند دقیقه به فروش می رسد. با ما همراه باشید و از صبر و شکیبایی خود قدردانی کنید ، زیرا ما سخت تلاش می کنیم تا آنها را در اسرع وقت ذخیره کنیم. ثبت نام کنید تا هنگام رسیدن دسته بعدی به شما اطلاع داده شود: https://t.co/GYZgUXnsdK pic.twitter.com/YSNBuYuRaW

  - R Λ Z Ξ R (Razer) 22 اکتبر 2021

  همانطور که کارت های گرافیکی ، کنسول ها و تعداد زیادی از محصولات دیگر ، سوالاتی وجود دارد که دقیقاً چند ماسک Zephyr برای خرید در دسترس بود و چند درصد از آنها توسط ربات ها/اسکالپرها گرفته شد. در مورد دوم ، بسیاری در پاسخ به این توییت گفتند که آنها سعی کردند اما به محض فروش یکی از ماسک ها را ایمن کردند ، اما نشان می دهد که ربات ها ابتدا به آنجا رسیده اند.

  ریزر می گوید N95 قابل تعویض است فیلترهای روی ماسک آن 99 درصد BFE (بازده فیلتراسیون باکتری ها) دارند و می توانند 99 درصد ذرات هوا را که 0.3 میکرون اندازه دارند فیلتر کنند ، به این معنی که در مورد اثربخشی آن در مسدود کردن ذرات Covid-19 ، که کوچکتر از 0.3 میکرون هستند اما اغلب پیوند دارند ، بحث شده است. به مولکولهای بزرگتر مانند آب. همچنین میکروفون و اسپیکر ، تهویه فعال که هوای خنک را وارد می کند و گرمای حاصل از بازدم را آزاد می کند ، یک مهر و موم محکم برای جلوگیری از تار شدن شیشه ها ، و یک قاب شارژ بی سیم با ضدعفونی کننده اشعه ماوراء بنفش در داخل.

  علاوه بر این برای اعلام موجودیت Zephyr در رویداد دیجیتالی RazerCon 2021 ، Razer همچنین طرفداران Kunai جدید و کنترل کننده فن PWM ، کولر مایع Hanbo AIO و منبع تغذیه کاتانا با قدرت Chroma را نشان داد ، که همه آنها را می توانید در اینجا بخوانید.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی