خبر

 • تک بورد - عینک AR جدید اسنپ دارای دو دوربین ، دو بلندگو ، چهار میکروفون و صفحه لمسی است

  عینک AR جدید اسنپ دارای دو دوربین ، دو بلندگو ، چهار میکروفون و صفحه لمسی است
  26 روز و 7 ساعت قبل

  عینک های جدید Snap جالب به نظر می رسند و به خوبی هم می توانند باشند ، اما فعلاً نمی توانید آنها را بخرید. در عوض ، اسنپ عینک های جدید را به عنوان ابزاری برای سازندگان AR قرار داده است تا "از طریق تجربیات AR ساخته شده در لنز استودیو ، نحوه برقراری ارتباط ، زندگی و کاوش در جهان را دوباره تصور کنیم." با هر شانس ، شاید برخی از توسعه دهندگان متقلب با استفاده از عینک اولین برنامه AR واقعاً ضروری را ایجا

  اسنپ از نسل جدید عینک های Spectacles خود رونمایی کرده است که واقعیت افزوده را در جلو و مرکز قرار می دهد.

  جدیدترین بسته اسنپ در دو دوربین RGB ، چهار میکروفون یکپارچه ، دو بلندگوی استریو و یک صفحه لمسی برای "ارائه یک تجربه چند حسی". آنها از پلتفرم Qualcomm Snapdragon XR1 نیرو می گیرند و با استفاده از نمایشگرهای موج دار سه بعدی دو بعدی ، یک پوشش میدان دید 26.3 درجه ایجاد می کنند. Snap’s Spatial Engine می تواند از شش درجه آزادی و ردیابی دست ، نشانگر و سطح استفاده کند.

  عینک جدید Snap فقط 134 گرم وزن دارد و می تواند تقریباً 30 دقیقه قبل از نیاز به شارژ مجدد ، تجربه AR را تأمین کند. این صفحه نمایش می تواند به صورت پویا روشنایی را تا 2000 نیت تنظیم کند ، و آنها را در داخل یا خارج از خانه قابل استفاده می کند.

  با توجه به آنچه که در مورد فروش مدل های قبلی می دانیم ، دیدن محوری Snap با خط تولید کاملاً تعجب آور نیست. .

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی