techbord.com عینک های هوشمند نسل دوم

عینک های هوشمند کمی مشکل دارند و به دست آوردن جایگاه محکم در این بخش از بازار برای هر شرکتی دشوار است (به هر حال در خارج از موارد استفاده از شرکت های مختلف). با این حال ، آمازون با نسل دوم عینک های هوشمند Echo Frames خود ، که یک عینک آفتابی است که از قدرت الکسا برای تقویت زندگی روزمره شما استفاده می کند ، دوباره درگیر آن است.

این عینک ها در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 (همان روزی که Cyberpunk 2077 به بازار عرضه می شود) منتشر می شوند ، اما اگر نمی توانید صبر کنید تا پول نقد خود را به آمازون بریزید ، اکنون آنها برای پیش سفارش در دسترس هستند. قبل از انجام این کار ، اجازه دهید در برخی از جزئیات غوطه ور شویم.

اول از همه ، همانطور که گفتیم ، جدیدترین فریم های اکو دارای الکسا است. به لطف میکروفون های داخلی آنها ، این بدان معناست که شما می توانید از مددکار مجازی بخواهید تقریباً هر کاری را که می توانید از طریق Echo Dot یا تلفن هوشمند مجهز به الکسا بخواهید انجام دهد. این می تواند برای شما تماس برقرار کند ، یک پادکست راه اندازی کند ، آخرین اخبار را به شما اطلاع دهد ، یا به شما امکان دهد خانه هوشمند خود را از راه دور کنترل کنید.

صدای الکسا از طریق "open- سیستم صوتی گوش "که هدف آن" به حداقل رساندن "آنچه دیگران می توانند با ارسال صوتی مستقیم به گوش شما بشنوند ، است. برخی از نشت های صوتی احتمالاً اجتناب ناپذیر است ، اما پس از آن ، آمازون این دستگاه ها را به عنوان راهی برای گوش دادن و سوزاندن آهنگ های مورد علاقه شما در حال حرکت (هرچند که این یک مورد کوچک استفاده شده در لیست است) بازاریابی نمی کند.

https://techbord.com عینک های هوشمند 2-gen

در عوض ، آنها قصد داشتند راهی را برای دستیابی به تقریباً هرگونه اطلاعاتی که ممکن است در هر زمان نیاز داشته باشند با حداقل دردسر به کاربران ارائه دهند. و با ادغام الکسا ، آنها احتمالاً به اندازه کافی برای این منظور مناسب هستند. اما برای اکثر افراد ، این عینک ها کمی غیرضروری به نظر می رسند.

صرف نظر از این ، این قاب ها دارای مقاومت در برابر پاشش هستند و شما می توانید در طول تماس های صوتی ، تعاملات الکسا و رسانه ها انتظار "بیش از دو ساعت" عمر باتری را داشته باشید. پخش تا حدی گیج کننده ، آمازون همچنین قول می دهد "4 ساعت گوش دادن بدون توقف" با شارژ کامل ، بنابراین ما مطمئن نیستیم که کدام عدد در اینجا دقیق تر است. شاید درخواست های الکسا و تماس های صوتی باتری بیشتری مصرف می کند؟ ما تصور می كنیم كه فقط كاربران نهایی و بازرسان از این موضوع آگاه خواهند شد. آنها سبک هستند ، باید "بیشترین" لنزهای طبی را داشته باشند و یک دستیار هوشمند نیز در آن تعبیه شده است. اگر شما از شخصی هستید که مایل است برای راحتی راحتی در عدم بیرون کشیدن تلفن خود برای گفتگو با هوش مصنوعی آمازون ، مقدار قابل توجهی از تغییر را ایجاد کند ، شاید قاب های اکو خرید شایسته ای برای شما. اگر چنین است ، در صورت تمایل زودهنگام با 250 دلار سفارش خود را ثبت کنید.

عینک های هوشمند نسل دوم "Echo Frames" آمازون در تاریخ 10 دسامبر با قیمت 250 دلار وارد بازار می شوند
wearable-tech/عینک-های-هوشمند-نسل-دوم-echo-frames-آمازون-در-تاریخ-10.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.