خبر

 • تک بورد - صنعت ساعت های هوشمند در حال حاضر 27 درصد بزرگتر از سال قبل است

  صنعت ساعت های هوشمند در حال حاضر 27 درصد بزرگتر از سال قبل است
  20 روز و 15 ساعت قبل

  بازار ساعت های هوشمند در حال حاضر 27 درصد بزرگتر از سال قبل است ، بیشتر به دلیل تقاضای زیاد برای مدلهای زیر 100 دلار. در همین حال ، اپل از 100 میلیون نقطه عطف عبور کرده است ، اما رهبری آن در حال تضعیف است زیرا مارک هایی مانند سامسونگ ، Garmin و شرکت های چینی که ساعت های هوشمند مقرون به صرفه در حال پیشرفت هستند.

  آخرین گزارش Counterpoint Research در این زمینه است که آنچه را که اکنون به یک تصویر آشنا از بازار ساعت های هوشمند تبدیل شده است نشان می دهد ، جایی که اپل واچ در آن پیشرو است ، به همراه چند نشانه تغییر مثبت در Wear عرضه سیستم عامل.

  ارسال جهانی ساعت های هوشمند در سه ماهه دوم امسال نسبت به سال گذشته 27 درصد افزایش سالم را نشان می دهد و نشان می دهد با کاهش محدودیت های مربوط به کووید -19 میل به پوشیدنی ها افزایش یافته است. در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته ، اپل واچ سهم کمی کوچکتر (28 درصد) از کل حجم محموله ها را به خود اختصاص داد ، اما در عین حال تعداد کاربران آن به بیش از 100 میلیون نفر افزایش یافت.

  https://techbord.com صنعت ساعت های هوشمند در حال حاضر 27 درصد بیشتر از یک سال قبل

  هواوی همچنان رتبه دوم را در بین مارک های ساعت های هوشمند جهانی دارد ، اما سهم بازار آن در مقایسه با سال گذشته 29 درصد کاهش یافته است ، درحالی که این شرکت در مسیر تحریم های ایالات متحده به دلیل تحریم های ایالات متحده توانایی شرکت های چینی در تامین امنیت را کاهش داده است. اجزای اصلی و مجوزهای نرم افزاری.

  سامسونگ به رتبه سوم صعود کرده است و اکنون در بهترین موقعیت برای بهره مندی از افت Huawei قرار دارد. خط گلکسی واچ غول کره ای در حال حاضر 7.6 درصد از کل محموله ها را به خود اختصاص داده است و انتظار می رود این تعداد در نتیجه تمایل مجدد برای Galaxy Watch4 که اوایل این ماه رونمایی شد ، افزایش یابد.

  با کمال تعجب ، سریعترین مارک تجاری Garmin بود که در حال حاضر 5.8 درصد از محموله های ساعت های هوشمند را تشکیل می دهد ، که 60 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. ساعت های هوشمند ارزان قیمت در رده زیر 100 دلار امسال پنج برابر بهتر فروخته شدند ، اما پنج مدل پرفروش در سطح جهان عبارت بودند از Apple Watch Series 6 ، Apple Watch Series 3 ، Apple Watch SE ، Samsung Galaxy Watch Active 2 و Imoo. Z6-4G.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی