خبر

 • تک بورد - شیائومی می گوید عینک هوشمند آن می تواند جایگزین گوشی شما شود

  شیائومی می گوید عینک هوشمند آن می تواند جایگزین گوشی شما شود
  14 روز و 5 ساعت قبل

  به دنبال شکست تجاری که Google Glass داشت ، عینک های هوشمند دوباره مد شده اند. در پی همکاری Ray-Ban/Facebook در Ray-Ban Stories ، Echo Frames نسل دوم آمازون ، عینک های هوشمند Razer Anzu و موارد دیگر ، شیائومی با استفاده از فناوری جدید به این مهمانی می پیوندد-و غول چینی ادعا می کند محصول آن می تواند جایگزین تلفن شما شود.

  بزرگترین سازنده تلفن جهان درب عینک هوشمند شیائومی را برداشته است. این شرکت می گوید که آنها شبیه عینک معمولی هستند-اگر دوربین را به سمت شما نادیده بگیرید ، و وزن آن فقط 51 گرم است.

  https://techbord.com شیائومی می گوید شیشه های هوشمند آن می تواند جایگزین تلفن شما شود

  عینک های هوشمند شیائومی دارای تراشه صفحه نمایش داخلی کوچکی به اندازه یک دانه برنج (2.4 میلی متر در 2.02 میلی متر) هستند ) ، با پیکسل های جداگانه در اندازه 4μm. به جای استفاده از مینی پروژکتور ، مانند Google Glass ، از فناوری تصویربرداری MicroLED استفاده می کند. نه تنها به فضای کمتری نیاز دارد ، بلکه روشنایی و تراکم پیکسلی بیشتر ، طول عمر بیشتر و ساختار ساده تری نسبت به OLED را ارائه می دهد.

  این عینک ها از ترکیبی از فناوری هدایت موج نوری و شکست برای بازتاب نور استفاده می کنند. پرتوهای بی شماری ، به کاربر اجازه می دهد تا یک تصویر کامل را ببیند ، همه با یک لنز انجام شده است.

  https://techbord.com شیائومی می گوید عینک های هوشمند آن می تواند جایگزین تلفن شما شود

  شیائومی تأکید می کند که عینک آن بیش از یک صفحه نمایش ثانویه برای تلفن هوشمند شما نیست. کاربران می توانند اعلانات اولیه و اطلاعات تماس را به همراه ناوبری ، یک برنامه از راه دور و ترجمه متن و عکس در زمان واقعی مشاهده کنند. همچنین یک دوربین 5 مگاپیکسلی برای گرفتن عکس و یک میکروفون داخلی وجود دارد. همانند محصولات مشابه ، چراغ نشانگر هنگام استفاده از دوربین روشن می شود.

  همه اینها با پردازنده چهار هسته ای ARM ، باتری ، صفحه لمسی ، ماژول های Wi-Fi/Bluetooth و سیستم عامل Android به دست می آید. به همچنین با دستیار XiaoAI شیائومی ارائه می شود. ">

  در حالی که شیائومی ادعا می کند این گوشی جایگزین گوشی های هوشمند است ، اما صفحه نمایش سبز رنگ تک رنگ - به طوری که نور کافی از ساختارهای نوری پیچیده عبور کند - بعید است کسانی را که به تازگی پرچمدار 1000 دلاری خود را فروخته اند ، خوشحال کند. و انتظار تجربه مشابهی را داشته باشید.

  هنوز درباره قیمت ، تاریخ عرضه یا در دسترس بودن عینک های هوشمند Xiaomi اطلاعاتی در دست نیست.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی