خبر

 • تک بورد - سلامت جهانی در سال 2020: پیاده روی کمتر اما افراد وزن بیشتری از دست داده و طولانی تر می خوابند

  سلامت جهانی در سال 2020: پیاده روی کمتر اما افراد وزن بیشتری از دست داده و طولانی تر می خوابند
  چند ثانیه قبل

  با نگاهی به گذشته در سال 2020 ، تصور می شود که بیشتر سال در محیط داخلی گرفتار شده است و بر سلامتی ما تأثیر سو می گذارد ، اما یک مطالعه جهانی جدید از Withings نشان می دهد که خسارت خیلی بد نبوده است ، در حالی که برخی مناطق در واقع بهبود یافته اند.

  "سال بررسی" شرکت دیجیتال سلامت و پوشیدنی های فرانسه برای سال 2020 ، که بر اساس داده های جمع آوری شده ناشناس از 5 میلیون کاربر ساخته شده است ، تعداد زیادی شگفتی را نشان داد ، بزرگترین آنها مربوط به نحوه خوابیدن است.

  به نظر می رسد نگرانی در مورد Covid-19 ، مشاغل و اقتصاد همه مردم را بیدار شبانه نگه نمی دارد. مردم به طور متوسط ​​در این سال هشت دقیقه و 34 ثانیه بیشتر می خوابند ، در حالی که افرادی که در ایالات متحده هستند 7 دقیقه و 41 ثانیه بیشتر از این می گذرانند.

  فورینگز چند نظریه برای توضیح خواب اضافی ارائه کرده است: زندگی شبانه همه اما در اکثر کشورها ناپدید می شود ، بازدید از رستوران به شدت کاهش می یابد ، سر و صدای کمتری در ترافیک ایجاد می کند و کار در خانه به معنای عدم رفت و آمد است ، که همه اینها باعث خواب بیشتر و بهتر می شوند. و افرادی را که زود به رختخواب می روند فراموش نکنید زیرا یک کار دیگر در یک شب انجام نمی شود.

  https://techbord.com سلامت جهانی در سال 2020: پیاده روی کمتر اما افراد وزن بیشتری از دست داده و طولانی تر می خوابند

  علاوه بر این ، الکل کمتر (برای برخی از افراد) ، زندگی شبانه ، غذاهای رستوران و غذاهای استرس زا کمتر است. منجر به کاهش ضربان قلب خوابیده است ، که معمولاً نشانه سلامتی است. امسال 0.54 ضربه در دقیقه نسبت به سال 2019 کاهش یافت.

  پیاده روی یکی از فعالیت هایی بود که در سراسر همه گیر رنج می برد. با محدودیت در حرکات بیرونی و بسیاری از کارها در خانه ، میانگین پله های روزانه 10 درصد کاهش داشتند (511 قدم کمتر روزانه). تعطیلی استخرها به معنای کاهش 30 درصدی شنا بود و تعداد افرادی که دویدن داشتند 1.75 درصد کاهش یافت. با این وجود دوچرخه سواری 8 درصد افزایش یافت.

  احتمالاً شگفت آورترین آمار این است که افراد در سال 2020 نسبت به سال گذشته وزن بیشتری (0.3 پوند) و توده چربی (0.33 پوند) از دست دادند و بیشتر افراد با این ملاقات روبرو شدند. اهداف کاهش وزن آنها.

  "2020 مطمئناً برای همه در سراسر جهان یک چالش بوده است. ما خوشحال شدیم که با مطالعه خود مشاهده کردیم که در کل مردم همچنان در این سال گام برمی دارند ، بر روی اهداف سلامتی خود تمرکز می کنند و استراحت می کنند. " به خواب رفته و با هدف رسیدن به وزن ، متوجه شدیم که افراد از سال 2019 بهبود یافته اند. امیدوارم که با ورود به سال جدید ، بتوانیم بقیه موارد مورد نیاز خود را دریافت کرده و در طول روز فعال بمانیم. "

  https://techbord.com سلامت جهانی در سال 2020: پیاده روی کمتر اما وزن بیشتر مردم کاهش یافته و بیشتر می خوابند

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی