خبر

 • تک بورد - ساعت های هوشمند بعدی اپل و سامسونگ می توانند از نظر کنترل غیر تهاجمی قند خون استفاده کنند

  ساعت های هوشمند بعدی اپل و سامسونگ می توانند از نظر کنترل غیر تهاجمی قند خون استفاده کنند
  16 روز و 14 ساعت قبل

  به جلو: با پیشرفت بیشتر ویژگی های ساعت سلامت در سلامتی ، آیا مرحله بعدی تکامل این دستگاه ها می تواند نظارت غیر تهاجمی به قند خون باشد؟ طبق گزارشات اخیر ، هر دو سامسونگ Galaxy Watch 4 (یا Galaxy Watch Active 3) و اپل واچ 7 می توانند با استفاده از یک حسگر نوری ، میزان قند خون یک فرد پوشیده را نمایش دهند ، که با فرض اینکه آنها دقیق ، دلیل جشن گرفتن 415 میلیون نفر مبتلا به دیابت خواهد بود.

  شرایطی مانند دیابت نوع 1 ، که این نویسنده را تحت تأثیر قرار می دهد ، نیاز به بررسی سطح گلوکز خون در هر روز دارد. این معمولاً شامل خاراندن انگشت با استفاده از لانست و قرار دادن یک قطره خون در یک گلوکز است - این فرایندی باعث ایجاد علائم ، سفت شدن پوست می شود و می تواند ناراحت کننده باشد.

  همچنین ، دستگاه های مانیتورینگ قند (CGM) ثابت وجود دارد ) این دستگاه های کوچک حاوی یک سوزن انعطاف پذیر و شبیه سیم هستند که به داخل پوست شلیک می شود. آنها حدود 10 روز در یک پوشنده می مانند و هر چند دقیقه یکبار اطلاعات قند خون را به یک تلفن هوشمند یا ساعت هوشمند ارسال می کنند. CGM ها می توانند به دیابتی ها هشدار دهند ، در حالی كه میزان گلوكز خون آنها به طور خطرناك پایین یا زیاد می شود در حالی كه بسیار راحت تر از خار انگشت است. اما نیاز به تعویض آنها چندین بار در ماه به معنی هزینه بر بودن آنها است. CGM ها نیز به راحتی از بین می روند ، ممکن است خارش داشته و گاهی خونریزی کنند.

  https://techbord .com بعدی ساعتهای هوشمند اپل و سامسونگ می توانند از نظر کنترل غیر تهاجمی قند خون

  ساعت هوشمندی که سطح گلوکز گرفته شده از CGM را نمایش می دهد ، باشند. دقت برای جلوگیری از افت قند خون مهم است

  رسانه های کره ای ادعا می کنند ساعت های هوشمند بعدی سامسونگ و اپل از نمایشگرهای گلوکز نوری بهره می برند که با تابش نور از طریق پوست برای اندازه گیری مداوم سطح کار می کنند. گفته می شود که اپل در سال 2017 یک تیم مهندس بیومکانیک را برای کار بر روی این ویژگی استخدام کرده است ، در حالی که سامسونگ سال گذشته روشی را برای کنترل گلوکز به نام طیف سنجی Raman ایجاد کرد که از لیزر برای شناسایی ترکیبات شیمیایی استفاده می کند.

  در سطح شخصی ، این ویژگی ها شگفت انگیز به نظر می رسد ، اما جذابیت آنها برای بیماران دیابتی به دقت بستگی دارد حتی CGM های تهاجمی ، که گلوکز موجود در مایعات اطراف سلولهای بدن را اندازه گیری می کنند - که مایع میان بافتی نامیده می شود - همیشه 100 درصد صحیح نیستند ، بنابراین تصور یک سنسور نوری دقیقتر از خار انگشت دشوار است ، اما در اینجا امیدوار هستید.

  انتظار می رود ساعت های هوشمند Apple Watch 7 و Galaxy بعدی در اواخر امسال وارد بازار شوند.

  اعتبار تصویر Masthead: VI Studio

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی