ریچارد میل از باریک‌ترین ساعت مکانیکی جهان رونمایی کرد

چرا اهمیت دارد: شرکت ساعت‌های لوکس سوئیسی، ریچارد میل، باریک‌ترین ساعت مکانیکی جهان را که ادعا می‌کند، رونمایی کرده است. فراری بسیار نازک RM UP-01 یک دستگاه سیم پیچ دستی فوق مسطح است که اندازه آن از صفحه تا کیس فقط 1.75 میلی متر است و 0.05 میلی متر از رکورددار قبلی Bulgari و Octo Finissimo Ultra آن فاصله دارد.

برای مقایسه، اپل واچ سری 7 10.7 میلی متر ضخامت دارد. می‌توانید شش عدد از این ساعت‌ها را کنار هم بچینید و باز هم به ضخامت یک ساعت اپل نباشد.

صفحه پایه و پل‌های اسکلت‌بندی شده ساعت از آلیاژی ساخته شده‌اند که 90 درصد تیتانیوم، شش عدد است. درصد آلومینیوم و چهار درصد وانادیم. این ترکیب که اغلب در کاربردهای پیشرفته هوافضا استفاده می شود، استحکام مواد را در مقایسه با تیتانیوم خالص تجاری افزایش می دهد.

techbord.com ریچارد میل از باریک‌ترین ساعت مکانیکی جهان رونمایی کرد

فراری RM UP-01 می تواند شتاب های بیش از 5000 Gs را تحمل کند و تا عمق 10 متری در برابر آب مقاوم است. حرکت آن - اجزای داخلی که ساعت را کاربردی می کند - با Audemars Piguet Renaud & Papi توسعه داده شد. ریچارد میل همچنین با فراری در این پروژه همکاری کرد و مجموعاً بیش از 6000 ساعت توسعه و آزمایش آزمایشگاهی را ثبت کرد.

من به دور از علاقه مندان به ساعت هستم اما می توانم از سطح مهارتی که در اینجا به نمایش گذاشته شده است قدردانی کنم. . با این حال، به عنوان یک فرد غیر روحانی، نمی توانم بگویم که این خلقت از نظر زیبایی شناختی بسیار دلپذیر است. قطعه Bulgari بسیار شیک تر از IMO است.

فراری RM UP-01 تنها به 150 نمونه محدود شده است و با قیمت خیره کننده 1,888,000 دلار به فروش می رسد.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن به فروش می رسد. ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *