خبر

 • تک بورد - ریزر ماسک صورت RGB خود را برای آزمایش بتا عمومی منتشر کرد

  ریزر ماسک صورت RGB خود را برای آزمایش بتا عمومی منتشر کرد
  19 روز و 16 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: اگر تا به حال آرزو کرده اید که صورت شما شبیه صفحه کناری شفاف یک رایانه بازی باشد ، امروز شانس شما برای تحقق این امر وجود دارد. همین امروز برای تنها ماسک صورت که نیاز به آزمایش بتا عمومی دارد ثبت نام کنید.

  در CES ، Razer یک ماسک صورت N95 با RGB تزریق کرد که توجه کافی را به خود جلب کرد تا آنها را مجبور به تبدیل آن به یک محصول واقعی کند. در آن زمان پروژه Hazel نامیده می شد ، اما اکنون Razer Zephyr است. حرارت را از بین می برد این یکی از چند ویژگی کوچکی است که Razer برای شما ایجاد می کند تا احساس کنید در داخل یک رایانه بازی هستید.

  یکی دیگر از مقدار زیاد RGB است. دارای دو حلقه RGB بزرگ با مناطق آدرس پذیر است که فیلترها را احاطه کرده و نور را به صورت شما می ریزد و دهان شما را از طریق پنجره مثلثی روشن می کند. RGB با Razer Chroma سازگار است ، بنابراین می توانید آن را تا صفحه نمایش یا صفحه نمایش رایانه شخصی خود همگام سازی کنید.

  Zephyr ، در مقایسه با طرح های مفهومی Hazel ، کمی بزرگتر است. اکنون ماسک دارای یک کوره به سبک دارث ویدر در زیر دهان است که احتمالاً میکروفون و بلندگو را در خود جای داده است. ظاهراً آنها به شما کمک می کنند تا از طریق ماسک به وضوح صحبت کنید ، اما من ترجیح می دهم آنها را تغییر دهم تا شبیه ویدر به نظر برسم. . یک پوشش ضد مه) حلقه های گوش پروژه Projectel با بندهای قابل تنظیم که دور سر شما می پیچند ، کمی شبیه به هدست VR جایگزین شد.

  برای اهداف مهم بهداشتی ، Zephyr دارای فیلترهای N95 قابل تعویض است ، و هواکش هایی که نیاز به شارژ مجدد در روز دارند. همراه با یک قاب شارژ بی سیم با ضدعفونی کننده اشعه ماوراء بنفش در داخل.

  https://techbord.com Razer RGB خود را منتشر می کند ماسک صورت برای یک آزمایش بتا عمومی

  اگر علاقه دارید ، آزمایش بتا عمومی Razer برای Zephyr جهانی و رایگان است ، اگرچه با ثبت نام شما موافقت می کنید که Razer از عکس های از ماسک برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کنید احتمالاً با انتخاب یکی از آزمونها به جای خریدن آنها در زمان عرضه در بازار در Q4 ، چند صد دلار پس انداز خواهید کرد.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی