خبر

 • تک بورد - ردیاب جدید Fitbit 5 Charge 5 دارای ECG ، حسگر پاسخ به استرس و موارد دیگر با قیمت کمتر از 180 دلار است

  ردیاب جدید Fitbit 5 Charge 5 دارای ECG ، حسگر پاسخ به استرس و موارد دیگر با قیمت کمتر از 180 دلار است
  29 روز و 1 ساعت قبل

  پیشرفت ها در کل: جدیدترین Fitbit نسبت به نسخه قبلی خود 10 درصد نازک تر است و دارای صفحه نمایش رنگی AMOLED جدید با گزینه صفحه نمایش همیشه روشن برای اولین بار است. Fitbit می گوید صفحه نمایش دو برابر روشن تر از صفحه قبلی است و می توانید حداکثر تا هفت روز عمر باتری را انتظار داشته باشید (اگرچه مسافت پیموده شده شما بر اساس استفاده متفاوت خواهد بود). نوارهای قابل تعویض به کاربران این امکان را می دهد تا

  Fitbit متعلق به Google اعلام کرده است که آن را پیشرفته ترین ردیاب سلامتی و تناسب اندام خود تا به امروز توصیف می کند.

  Fitbit Charge 5 جدید اولین ردیاب این شرکت است یک سنسور فعالیت الکترودرمی (EDA) ، که واکنش بدن شما را در برابر استرس از طریق تغییرات کوچک در غدد عرق انگشتان شما اندازه گیری می کند. همچنین به کاربران اجازه می دهد تا نوار قلب (ECG) را برای بررسی علائم فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) انجام دهند و می تواند ضربان قلب شما را به طور شبانه روزی کنترل کند.

   https://techbord.com ردیاب جدید Charbit 5 Fitbit دارای ECG ، حسگر پاسخ به استرس و موارد دیگر با قیمت کمتر از 180 دلار

  همچنین یک GPS داخلی و 20 حالت تمرینی با تشخیص خودکار ورزش و برآورد VO2 Max شما (حداکثر میزان اکسیژن که بدن شما می تواند در سخت ترین تمرینات بدنی استفاده کند).

  با Fitbit Premium ، می توانید به بیش از 200 برنامه تمرینی از مربیان معتبر و مارک های معروف مانند Daily Burn و Les Mills دسترسی داشته باشید (شارژ 5 همراه با اشتراک شش ماهه رایگان Premium ارائه می شود). Premium همچنین تجزیه و تحلیل عمیق تری از الگوهای خواب و بیش از 300 جلسه دارویی را برای شرکت در آن ارائه می دهد.

  Fitbit Charge 5 جدید از امروز با قیمت 179.95 دلار پیش خرید در دسترس است و انتظار می رود این محصول در سراسر جهان ارسال شود. سقوط.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی