خبر

 • تک بورد - حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود

  حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
  18 روز و 8 ساعت قبل

  محموله های ساعت هوشمند جهانی در سه ماهه چهارم به دلیل موج تازه شیوع Covid-19 اندکی افت کرده و سال تقریباً مساوی را رقم زده است. با این وجود ، دو نقطه روشن وجود دارد ، از جمله اپل میان رده Apple Watch SE که می تواند دیگران را بر تأکید بیشتر بر حرکت رو به جلو ساعت های هوشمند غیر پرچمدار سوق دهد.

  طبق آخرین ردیاب حمل و نقل جهانی تلفن های هوشمند Counterpoint Research ، اپل در سه ماه تعطیلات جایگاه خود را به عنوان برترین تولید کننده ساعت های هوشمند تثبیت کرد. در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ، اپل موفق شد سهم بازار خود را شش درصد رشد دهد. سامسونگ سهم خود را یک درصد افزایش داد در حالی که سایر بازیگران اصلی مانند Huawei و Fitbit یا سهم بازار خود را از دست دادند یا در مقایسه با Q4 2019 رشد نکردند.

  https://techbord.com محموله های ساعت هوشمند جهانی در سال 2020 به دلیل شیوع همه گیر اکثراً مسطح بودند

  سوژئونگ لیم ، تحلیلگر ارشد Counterpoint ، ستایش زیادی از Apple Watch SE ، اواسط محدوده جایگزینی برای Apple Watch Series 6 که در سپتامبر معرفی شد. لیم معتقد است که SE باعث تحریک دیگران از جمله سامسونگ می شود تا نسخه های مشابهی را که به بازار انبوه نزدیک می شوند ، منتشر کند.

  Apple Watch SE با 279 دلار شروع می شود ، کمی کمتر از 399 دلار که Apple Watch Series 6 دستور می دهد ، اما شما همچنین برخی از ویژگی های کلیدی مانند صفحه نمایش همیشه روشن ، عملکرد ECG و قدرت پردازش محض را فدا خواهید کرد.

  لیم همچنین اشاره می کند که طی سه تا چهار سال آینده ، بازیکنان بودجه مانند Oppo می توانند بازار قابل توجهی کسب کنند به اشتراک بگذارید و از طریق افزایش رقابت به کاهش قیمت کمک کنید.

  حسن نیت ارائه می دهد oasisamuel

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی