خبر

 • تک بورد - حلقه سلامتی آینده مووانو در نهایت می‌تواند فشار خون و پایش گلوکز غیرتهاجمی را ارائه دهد.

  حلقه سلامتی آینده مووانو در نهایت می‌تواند فشار خون و پایش گلوکز غیرتهاجمی را ارائه دهد.


  26 روز و 6 ساعت قبل

  آینده نگر: CES ممکن است در حال حاضر کمی متزلزل به نظر برسد، با توجه به تعداد شرکت هایی که در حال خروج از این رویداد هستند، اما این مانع از تایید سایر محصولاتی که در این رویداد به نمایش در خواهند آمد، نمی شود. یکی از این شرکت‌ها شرکت بهداشتی Movano است که اولین محصول آن، Movano Ring، در نمایشگاه CES 2022 معرفی خواهد شد.

  همانطور که بدون شک حدس زده اید، حلقه مووانو یک پوشیدنی با تمرکز بر سلامتی است که برای رقابت با حلقه 300 دلاری Oura طراحی شده است. با این حال، این شرکت تأکید می‌کند که یکی از «مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستگاه‌های بهداشتی» خواهد بود، بنابراین احتمالاً ارزان‌تر از رقیب خود خواهد بود.

  این حلقه تعداد زیادی از داده‌های سلامتی را اندازه‌گیری می‌کند: قلب. ضربان، تغییرات ضربان قلب (HRV)، خواب، تنفس، دما، سطح اکسیژن خون، مراحل و کالری سوزانده شده است. برنامه Movano به جای ارائه اطلاعات به عنوان لیستی از آمار، نشان می دهد که چگونه با سلامت کلی پوشنده ارتباط دارد. این مثال نشان می دهد که چگونه کاربران پس از پنج روز ورزش متوالی شانس ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش می دهند.

  https:/ /techbord.com <b>حلقه</b> <b>سلامتی</b> <b>آینده</b> <b>مووانو</b> در <b>نهایت</b> می تواند <b>فشار</b> خون و <b>پایش</b> قند <b>غیرتهاجمی</b> را <b>ارائه</b> دهد

  مووانو همچنین با استفاده از فناوری فرکانس رادیویی آزمایشاتی را انجام می دهد به این امید که حلقه در نهایت بتواند فشار خون و حتی سطح گلوکز خون را کنترل کنید. روش غیر تهاجمی برای اندازه گیری دومی بدون شک مورد استقبال میلیون ها دیابتی نوع 1، 2 و 3c قرار می گیرد که از مانیتور قند ثابت (CGM) استفاده می کنند، که سطح را از طریق سوزنی که به طور دائم در بدن قرار می گیرد اندازه گیری می کند. ناراحت کننده، بسیار گران است و به راحتی از بین می رود.

  شایعه شده است که اپل و سامسونگ در حال کار بر روی فناوری نظارت بر گلوکز مشابه برای ساعت های هوشمند آینده خود هستند، اما نگرانی در مورد روش غیرتهاجمی این است که برنده شد. به اندازه اندازه گیری با استفاده از خون یا مایع بینابینی دقیق نباشید. خواندن دقیق برای افراد مبتلا به دیابت برای جلوگیری از هیپوگلیسمی (گلوکز خون پایین) و هایپرگلیسمی (گلوکز خون بالا) ضروری است.

   https://techbord.com <b>حلقه</b> <b>سلامتی</b> <b>آینده</b> <b>مووانو</b> در <b>نهایت</b> می تواند <b>فشار</b> خون و <b>پایش</b> <b>گلوکز</b> غیر تهاجمی را <b>ارائه</b> دهد

  دکتر جان ماستروتوتارو، مدیر عامل مووانو، که در توسعه اولین CGM نقش داشته است. می گوید که حلقه با در نظر گرفتن زنان طراحی شده است. از حلقه اورا کوچکتر و شیک تر است. وی اضافه می‌کند که اگرچه حلقه مووانو مجوز FDA را نخواهد داشت، اما هدف این است که در نهایت نام کلاس دوم را دریافت کند.

  حلقه مووانو در نیمه دوم سال 2022 به صورت بتا وارد می‌شود. هدف ما تمرکز پزشکی و مصرف کننده است - تقاطع این دو زمینه بر خلاف یکی یا دیگری. ماستروتوتارو می‌گوید: ما می‌خواهیم ظاهر، احساس و مقرون به صرفه بودن یک دستگاه مصرف‌کننده را با دقت و قابلیت اطمینان یک دستگاه پزشکی داشته باشیم.


  تگ ها:

  حلقه , سلامتی , آینده , مووانو , نهایت , می‌تواند , فشار , پایش , گلوکز , غیرتهاجمی , ارائه , دهد.


خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی