خبر

 • تک بورد - تصویر فاش شده ساعت هوشمند متا فیس بوک را نشان می دهد

  تصویر فاش شده ساعت هوشمند متا فیس بوک را نشان می دهد
  10 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به یاد دارید زمانی که بریدگی‌ها فقط در گوشی‌ها یافت می‌شد؟ مک بوک پروهای جدید اپل نه تنها دارای بریدگی هستند، بلکه به نظر می رسد ساعت هوشمندی که توسط متا در حال توسعه است، که تا دیروز با نام فیس بوک شناخته می شد، در حال ساخت یک ساعت هوشمند با ناچ و دوربین جلو است.

  این تصویر توسط استیو موزر توسعه‌دهنده برنامه کشف و توسط بلومبرگ منتشر شده است. موزر آن را در داخل اپلیکیشن فیسبوک برای عینک هوشمند Ray-Ban Stories خود پیدا کرد، که نشان می دهد می توان از همان برنامه برای کنترل ساعت پس از انتشار استفاده کرد.

  این دستگاه که در کد به آن "Milan" گفته می شود، به نظر می رسد صفحه نمایش بزرگی با گوشه های گرد دارد که تفاوت چندانی با اپل واچ ندارد. همچنین به نظر می رسد که بدنه ای از جنس استنلس استیل و تسمه های جداشدنی داشته باشد.

  علاوه بر فاش شدن نام رمز میلان آن، که می تواند نام محصول نهایی نیز باشد - در سال 2014 یک MetaWatch وجود داشت - این کد نشان می دهد که این ویدئو این ویدئو را نشان می دهد. و عکس های گرفته شده با ساعت را می توان در تلفن دانلود کرد.

  با فرض اینکه این همان ساعتی است که The Verge در ماه فوریه گزارش داده بود، ساعت یک دوربین دوم با فوکوس خودکار 1080p در پشت داشته باشید که می تواند در صورت جدا شدن از بدنه فیلم برداری کند که بسیار جالب به نظر می رسد. همچنین گفته می‌شود که با پشتیبانی LTE، قابلیت‌های پیام‌رسانی و ویژگی‌های متمرکز بر تناسب اندام مانند مانیتور قلب ارائه می‌شود. طبق گزارش ها، سه نسل از این ساعت در زمان های مختلف عرضه می شود. اینکه آیا مجموعه ویژگی‌ها در هر مدل تغییر می‌کند یا نه، ناشناخته باقی می‌ماند.

  قبلا گزارش شده بود که این ساعت در تابستان سال 2022 وارد بازار خواهد شد. بلومبرگ همچنین معتقد است که این ساعت در سال آینده عرضه خواهد شد، اما اضافه می‌کند که تصمیم نهایی در این مورد گرفته نشده است. ساخته شده است.

  چند روز شلوغی برای Facebook/Meta بوده است. این شرکت نام شرکت خود را تغییر داد، اعلام کرد که هدست های Oculus Quest دیگر نیازی به حساب های کاربری فیس بوک ندارند و هدست واقعیت ترکیبی Project Cambria را معرفی کرد.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی