خبر

 • تک بورد - تصاویر HTC Vive Flow ، اطلاعات قبل از افشای این هفته به دست می آید

  تصاویر HTC Vive Flow ، اطلاعات قبل از افشای این هفته به دست می آید
  9 روز و 8 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: هدست واقعیت مجازی جدید HTC اواخر این هفته عرضه می شود و در حالی که این شرکت یک تریلر تیزر منتشر کرده است ، قسمت زیادی از دستگاه را نشان نمی دهد. البته اینترنت بودن ، تصاویر فاش شده به تازگی ارسال شده اند که نگاه خوبی به Vive Flow می اندازند.

  همانطور که توسط پروتکل گزارش شده است ، HTC رویداد رونمایی خود را که احتمالاً پنجشنبه این هفته در حال انجام است ، در چند هفته گذشته با استفاده از خط "با جریان همراه باشید" مورد تمسخر قرار داده است. این شرکت در کمپین خود از چندین تصویر استفاده کرده است که نشان می دهد هدست سبک برای مدیتیشن ، مصرف رسانه و فعالیت های مشابه ایده آل است.

  https://techbord.com تصاویر HTC Vive Flow ، اطلاعات پیش از افشای این هفته

  با تشکر از اسناد منتشر شده توسط کنسرسیوم Bluetooth SIG ، می دانیم که Vive Flow ، که از نام داخلی "Hue" استفاده می کند ، یک هدست همه کاره است ، به احتمال زیاد این یک هدست VR مستقل است که نیازی به اتصال به رایانه یا تلفن برای تغذیه ندارد.

  pic .twitter.com/OPfdwSQTYt

  - E (evleaks) 12 اکتبر 2021

  پروتکل یادآور می شود که Vive Flow حاوی یک چیپست با قدرت کمتر از آنچه در Oculus Quest 2 است ، خواهد بود ، اما 6 درجه خواهد داشت ردیابی آزادی ، آن را بیشتر از دستگاه Oculus Go فیس بوک متوقف می کند.

  با تشکر از Evan Blass ، نشت کننده ، ما اکنون تصاویر و اطلاعاتی در مورد هدست جدید HTC داریم. این دستگاه دارای سیستم لولا دوگانه است که متناسب با اندازه های مختلف سر ، بالشتک صورت فشرده ، صدای فراگیر فضایی ، لنزهای قابل تنظیم و سیستم خنک کننده فعال است. کاربران همچنین می توانند آن را با تلفن از طریق بلوتوث جفت کرده و از تلفن خود به عنوان کنترل کننده واقعیت مجازی استفاده کنند.

  pic.twitter.com/OPfdwSQTYt

  - E (evleaks) 12 اکتبر 2021

  پیش سفارشات Vive Flow از 15 اکتبر آغاز می شود و محموله ها از اوایل نوامبر آغاز می شود. قیمت آن 499 دلار است. این 200 دلار گرانتر از محبوب ترین دستگاه VR فعلی Steam ، Oculus Quest 2 و نصف قیمت شاخص Valve است که مسلماً بسیار قوی تر است.

  این هفته همچنین خبری مبنی بر Magic Leap به ارمغان آورد پس از جمع آوری 500 میلیون دلار بودجه ، جانشین هدست AR خود را عرضه می کند. Magic Leap 2 متمرکز بر شرکت ، سال آینده با چندین پیشرفت نسبت به نسخه قبلی خود وارد می شود.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی