خبر

 • تک بورد - این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند

  این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
  6 روز و 3 ساعت قبل

  جای تعجب نیست که از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، موارد افسردگی و اضطراب افزایش یافته است. انزوا ، ترس ، تنهایی و قفل شدن حتی می تواند سلامت روانی قوی ترین فرد را از بین ببرد ، اما یک پوشیدنی می تواند به نفع کسانی باشد که نمی توانند کمک بگیرند.

  این دستگاه Moodbeam نامیده می شود ، فقط دو دکمه دارد - یکی برای ضبط هر زمان که احساس خوشبختی می کنید (زرد) و دیگری برای لحظات غم انگیز (آبی). این کار یک شرکت مستقر در انگلستان است که Moodbeam نیز نامیده می شود.

  با ورود به سیستم در ساعات مختلف روز که کاربران احساس تغییرات ناگهانی در حالت عاطفی خود می کنند ، بند و برنامه همراه می تواند الگوها و روندها را نشان دهد ، به دارندگان این امکان را می دهد موقعیت هایی را که باعث ایجاد احساسات منفی می شوند ، شناسایی کنند.

  استفاده بالقوه بهتر از این فناوری ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربر با خانواده و دوستان است. بسیاری از مردم راحت نمی پذیرند که از نظر ذهنی دست و پنجه نرم می کنند ، اما Moodbeam می تواند به آنها کمک کند بدون اینکه مستقیماً از آنها کمک بخواهید ارتباط برقرار کنند.

  همچنین این پوشیدنی به عنوان روشی برای شرکت ها (در صورت تمایل ) بر رفاه کارکنانی که از خانه کار می کنند و ممکن است دچار انزوا و تنهایی شوند ، نظارت کنید. "کریستینا کلمر مک هوگ" ، بنیانگذار مودبیم به بی بی سی گفت: "مشاغل در تلاشند ارتباط خود را با کارکنان شاغل در خانه حفظ کنند. در اینجا آنها می توانند از 500 عضو بپرسند:" خوب هستید؟ " .

  https://techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند

  Moodbeam برنامه هایی فراتر از کارمندان اداری از راه دور دارد

  در سال 2016 شروع به کار کرد ، Colmer پس از کشف دخترش در مدرسه با مشکل روبرو شد و می خواست راهی برای فرزندش باشد تا او را مطلع کند. چه احساسی داشت این دستگاه اخیراً مورد توجه قرار گرفت زیرا همه گیرها نگرانی های بیشتری در مورد سلامت روان ایجاد کردند.

  در حالی که عملکرد اصلی Moodbeam 50 پوند (67 دلار) با استفاده از یک برنامه یا ساعت هوشمند قابل تکرار است ، سادگی آن احتمال دارد برای اعضای جامعه قدیمی و کارگران مشغول جذابیت دارد.

  برای کسانی که از راه دور کار می کنند و به فضای بیرونی عشق می ورزند ، وسیله نقلیه مفهومی نیسان می تواند بهترین ها را از هر دو جهان ارائه دهد.

خبرهای دیگر از فناوری پوشیدنی