خبر

 • تک بورد - چگونه ویندوز 11 را شبیه ویندوز 10 کنیم

  چگونه ویندوز 11 را شبیه ویندوز 10 کنیم


  1 ماه قبل

  اگر تصمیم گرفته اید به ویندوز 11 بروید، به احتمال زیاد برخی از تغییراتی که مایکروسافت در نوار وظیفه، منوی استارت و فایل اکسپلورر ایجاد کرده است را دوست ندارید. با این حال، می توانید بسیاری از این مزاحمت های احتمالی را با چند ترفند و کمک برخی از ابزارهای جانبی برطرف کنید.

  هنگامی که مایکروسافت ویندوز 11 را رونمایی کرد، بسیاری از مردم به طور قابل درک به این نتیجه رسیدند که این تنها پوسته ای از ویندوز 10 است... با محدودیت های جدی در مورد اینکه چه سیستم هایی را می توان به آن ارتقا داد. این فقط تا حدی درست است، زیرا ویندوز 11 دارای برخی بهبودهای کیفیت زندگی و همچنین تغییرات زیادی در زیر هود است که آن را در شرایط خاص سریعتر و بهتر می کند.

  و اتفاقا، حداقل در حال حاضر، همانطور که در یک راهنمای مختصر جداگانه توضیح داده‌ایم، می‌توانید ویندوز 11 را بر روی رایانه‌های شخصی نصب کنید که یک یا چند مورد از معیارهای رسمی مورد نیاز را ندارند.

  https://techbord.com <b>چگونه</b> <b>ویندوز</b> 11 را <b>شبیه</b> <b>ویندوز</b> 10 کنیمویندوز 11 دارای پرتاب محکمی داشت اگرچه بدون باگ و اشکال نبوده است، اما بیشتر آن مشکلات از آن زمان حل شده است. در تجزیه و تحلیل دو قسمتی گسترده خود برای کاربران اینتل و AMD Ryzen، هیچ تفاوت عملکرد قابل توجهی بین دو سیستم عامل، به خصوص پس از خاموش کردن VBS و HVCI، نشان ندادیم./p pمایکروسافت در حال عرضه ویندوز است. 11 در مراحل برای سنجش تجربه کاربر و رفع مشکلات باقی مانده قبل از عرضه گسترده، که برای اوایل سال 2022 برنامه ریزی شده است. همانطور که معمولاً اتفاق می افتد، بسیاری از گیمرها و کاربران قدرتمند قبلاً سیستم های خود را ارتقا داده اند، همانطور که در آخرین نظرسنجی Steam نشان داده شده است. با این حال، بسیاری هنوز احساس می کنند که تغییرات رابط کاربری بسیار چشمگیر است و در برخی موارد یک گام به عقب از نظر قابلیت استفاده است./p pخوشبختانه، ویندوز 11 را می توان به گونه ای تغییر داد که بسیار شبیه به ویندوز 10 با یک تنظیمات کمی و کمک برخی از ابزارهای شخص ثالث./p pimg border="0" src="https://techbord.com/picsbody/2112/8138-2.jpg" alt="https://techbord .com چگونه ویندوز 11 را شبیه ویندوز 10 کنیم " /p pاولین و واضح‌ترین تغییر هنگام راه‌اندازی ویندوز 11 تصمیم مایکروسافت برای قرار دادن آیکون‌های نوار وظیفه است که الهام گرفته از پروژه ویندوز 10X که اکنون از بین رفته است. این مشکل را می توان با کلیک راست بر روی فضای خالی نوار وظیفه و انتخاب تنها گزینه ظاهر شده که شما را به صفحه اختصاصی در برنامه تنظیمات هدایت می کند برطرف کرد./p pدر روش دیگر، برنامه تنظیمات را باز کرده و پیمایش کنید. به Personalization > Taskbar بروید. از آنجا، روی "Taskbar Behaviors" کلیک کنید که چندین تنظیمات از جمله "Taskbar alignment" را نشان می دهد. اگر آن را به "چپ" تغییر دهید، یک قدم برای داشتن تجربه ای شبیه به Windows 10 فاصله دارید.

  https://techbord.com <b>چگونه</b> <b>ویندوز</b> 11 را <b>شبیه</b> <b>ویندوز</b> 10 کنیم

  اکنون که دکمه Start را به جای واقعی خود بازگردانید، شما همچنین ممکن است بخواهید از شر برخی از نمادهای جدید روی آن خلاص شوید. در همان صفحه تنظیمات، در بالا، بخشی به نام «موارد نوار وظیفه» دارید که می‌توانید دکمه‌های جستجو، نمای کار، ابزارک‌ها و چت تیم‌ها را غیرفعال کنید.

  لازم به ذکر است که حذف جستجو دکمه همچنان به شما امکان می دهد از طریق میانبر صفحه کلید Windows + S یا به سادگی با تایپ کردن پس از زدن منوی Start به جستجوی Windows دسترسی داشته باشید.

  https://techbord.com <b>چگونه</b> <b>ویندوز</b> 11 را <b>شبیه</b> <b>ویندوز</b> 10 کنیم

  متأسفانه هیچ راه رسمی برای سفارشی کردن نوار وظیفه فراتر از این گزینه ها وجود ندارد . با این حال، می‌توانید نوار وظیفه را به بالای صفحه منتقل کنید و با استفاده از ابزار قابل حمل رایگان به نام Taskbar11 که توسط داستین هندریکس توسعه داده شده، آن را کوچک‌تر یا بزرگ‌تر کنید. می توانید آن را از صفحه GitHub او دانلود کنید.

  تنها کاری که باید انجام دهید این است که گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با فشار دادن "ذخیره"، فرآیند Explorer برای اعمال تغییرات لازم مجدداً راه اندازی می شود.

  https://techbord.com <b>چگونه</b> <b>ویندوز</b> 11 را <b>شبیه</b> <b>ویندوز</b> 10 کنیم

  اگر می‌خواهید بتوانید نوار وظیفه را به سمت چپ یا راست صفحه نمایش ببرید، به یک ابزار پولی به نام StartAllBack (5 دلار) نیاز دارید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد برچسب‌ها را روی آیکون‌های وظیفه نشان دهید و از گروه‌بندی دکمه‌های نوار وظیفه جلوگیری کنید، دو ویژگی که ویندوز 10 در ویندوز 11 داشت و وجود ندارد. اما مهمتر از آن، این منوی زمینه نوار وظیفه را که همه با آن آشنا هستند بازگرداند. .

  https://techbord.com <b>چگونه</b> <b>ویندوز</b> 11 را ظاهر و احساس بیشتری <b>کنیم</b> مانند Windows 10

  StartAllBack فقط مربوط به نوار وظیفه نیست، بلکه گزینه های سفارشی سازی را برای منوی Start نیز اضافه می کند.

  شما می توانید انواع سفارشی سازی ها را با آن انجام دهید. مانند نزدیک کردن آن به منوی استارت در ویندوز 10 یا حتی ویندوز 7، تغییر رفتار کلی آن و موارد دیگر. این ابزار از استانیسلاو زینوخوف، همان توسعه دهنده ای است که پشت سر StartIsBack بود، ابزاری مشابه که برای شبیه سازی ویندوز 10 و ویندوز 8 استفاده می شد.


  تگ ها:

  چگونه , ویندوز , شبیه , کنیم


خبرهای دیگر از نکته ها و ترفندهای

 • تک بورد - چگونه ویندوز 11 را شبیه ویندوز 10 کنیم

  اگر تصمیم گرفته اید به ویندوز 11 بروید، به احتمال زیاد برخی از تغییراتی که مایکروسافت در نوار وظیفه، منوی استارت و فایل اکسپلورر ایجاد کرده است را دوست ندارید. با این حال، می توانید بسیاری از این مزاحمت های احتمالی را با چند ترفند و کمک برخی از اب...