خبر

 • تک بورد - Zillow خانه های زیادی می خرد و اکنون به دنبال تخلیه 7000 خانه به صورت عمده است

  Zillow خانه های زیادی می خرد و اکنون به دنبال تخلیه 7000 خانه به صورت عمده است
  5 روز و 10 ساعت قبل

  گزارش‌ها حاکی از آن است که زیلو، گردآورنده فهرست املاک، مسکن مازاد دارد و می‌خواهد تا 7000 خانه را به صورت عمده بفروشد. این شرکت به دنبال بازیابی حدود 2.8 میلیارد دلار پس از خرید بسیاری از املاک در تابستان است.

  شکل اصلی کسب و کار زیلو به کاربران امکان می دهد مسکن در دسترس را برای اجاره یا خرید جستجو کنند. اکثر مردم از اینکه شرکت دارای یک بخش "خانه‌ها" است که اساساً یک تجارت خانه‌دار است، بی‌اطلاع هستند. برنامه "Zillow Offers" آن املاک را به صورت نقدی خریداری می کند، بازسازی می کند، سپس آنها را برای سود به بازار باز می گرداند.

  در طول تابستان، چندین شرکت فناوری، از جمله Zillow، ربوده شدند. املاک و مستغلات با افزایش قیمت مسکن در ایالات متحده آغاز شد. در ماه آگوست، Vice گزارش داد که این شرکت در یک «مسابقه تسلیحاتی» مسکن با دیگر شرکت‌های فناوری مانند iBuyers و Opendoor شرکت کرده است. این شرکت به سرمایه گذاران گفت که قصد دارد بخش خانه های خود را به یک تجارت میلیارد دلاری گسترش دهد و هزاران خانه را در طول سال 2021 خریداری خواهد کرد، علیرغم اینکه سهام شرکت از فوریه روند نزولی شدیدی داشته است.

  بازار مسکن تا پایان تابستان کاهش یافت و زیلو خریدها را متوقف کرد. ماه گذشته، به سرمایه گذاران اعلام کرد که کمبود نیروی کار در ساخت و ساز و نوسازی دلیل توقف آن بوده است. با این حال، خودی ها به بلومبرگ گفتند که این شرکت در حال ارائه املاک به "سرمایه گذاران نهادی" در بسته های مختلف خانه است. امیدوار است از فروش حدود 7000 خانه حداقل 2.8 میلیارد دلار به دست آورد که تخمین زده می شود حدود هفت هشتم املاکی است که در سه ماهه سوم 2021 به دست آورده است.

  https://techbord.com Zillow خانه های زیادی می خرد، اکنون به دنبال تخلیه 7000 خانه به صورت عمده است

  معلوم است که آیا فروش عمده منجر به یک سود یا زیان کلی طبق گفته Zillow، شاخص ارزش فعلی خانه 308220 دلار است. میانگین قیمت درخواستی بسته‌ها 400000 دلار در هر واحد خواهد بود. این نشانه گذاری نزدیک به 30 درصد است. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که Zillow به همان اندازه که امیدوار است جبران کند. با نزولی شدن سرمایه گذاران املاک و مستغلات، بعید به نظر می رسد که شرکت قیمت های درخواستی اولیه خود را برای بسته ها دریافت کند.

  KeyBanc Capital Markets گزارش داد که تجزیه و تحلیل 650 ملک متعلق به Zillow نشان داد که بخش Homes دو سوم فهرست شده است. اد یروما، تحلیلگر KeyBanc، به بلومبرگ گفت: "من فکر می کنم آنها دقیقاً در لحظه اشتباهی به افزایش قیمت خانه متمایل شدند".

  >تحلیلگران YipitData خاطرنشان کردند که این شرکت در ماه سپتامبر رکورد فروش خانه های خود را با کمترین نشانه گذاری از سال 2018 به ثبت رساند. علاوه بر این، Zillow قیمت تقریباً نیمی از املاک خود را در سه ماهه سوم کاهش داد. تحلیلگران حدس می زنند که مازاد زیلو را مجبور می کند که کمتر درخواست کند.

  اعتبار تصویر: بنیامین ملیش

خبرهای دیگر از اینترنت