خبر

 • تک بورد - YouTube فیلم های مناقشه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده را ممنوع می کند

  YouTube فیلم های مناقشه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده را ممنوع می کند
  چند ثانیه قبل

  چرا مهم است: پرزیدنت ترامپ در ادعاهای خود مبنی بر سرقت انتخابات سال 2020 توسط دموکرات ها بی امان بوده است. اکنون که ایالت های کافی نتایج خود را به نفع جو بایدن تأیید کرده اند. YouTube شروع به حذف فیلم های ادعای تقلب در انتخابات می کند. دلیل استدلال YouTube مربوط به ضررهای بیشمار دادگاه کمپین ترامپ همراه با صدور گواهینامه ایالتی است.

  یوتیوب امروز اعلام کرد که حذف ویدیوهایی را که به دروغ ادعای تقلب گسترده در انتخابات که منجر به پیروزی جو بایدن بر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2020 شد ، آغاز خواهد کرد. از زمان انتخابات ، پرزیدنت ترامپ و متحدانش با استناد به تقلب گسترده تلاش کرده اند تا پیروزی بایدن را لغو کنند. با این حال ، تیم مبارزاتی و حقوقی وی در بسیاری از پرونده های قضایی نتوانسته اند شواهد کافی ارائه دهند.

  یوتیوب تصمیم خود در مورد ممنوعیت فیلم های ادعای تقلب در انتخابات را بر اساس این واقعیت اعلام کرد که ایالات کافی نتایج انتخابات خود را به طور رسمی تأیید کرده اند برای تعیین برنده. دانشکده انتخابات قرار است روز دوشنبه تشکیل شود ، و مهلت "بندر امن " سپری شده است

  بر خلاف فیس بوک و توییتر ، که محتوای آنها را کاملا گمراه کننده برچسب گذاری کرده اند ، YouTube در ابتدا محتوای مربوط به انتخابات را مشخص کرده است . در حالی که هنوز آرا tall تصویب و تأیید می شد ، رویکرد عملی بیشتری داشت. یوتیوب اذعان داشت که در برخی موارد ، این روش به معنای "اجازه دادن به دیدگاه های بحث برانگیز در مورد نتیجه یا روند شمارش آرا of یک انتخابات فعلی است."

   https://techbord.com یوتیوب فیلم های مناقشه برانگیز انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده را ممنوع می کند

  یوتیوب در تلاش است تا با هدایت بینندگان به آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیت ، تمامیت خود را تقویت کند. صفحه "کنترل شایعه " و دفتر ثبت فدرال که تایید می کند جو بایدن رئیس جمهور منتخب بر اساس گواهی ایالتی آرا است.

  یوتیوب همچنین برخی از آمارهای مربوط به تلاش های خود را منتشر کرده است محدود کردن فیلم های گمراه کننده. این بیش از 8000 کانال و "هزاران " فیلم را خاتمه داده است ، با 77٪ از آن فیلم ها به 100 بازدید نمی رسد. حدود 88٪ از ویدئوها در ده نتیجه برتر جستجو برای انتخابات از "منابع خبری معتبر " بوده است. بیشترین بازدیدها مربوط به انتخابات و کانال ها مربوط به انتخابات از منابع خبری مانند NBC و CBS بوده است.

  "ما نیاز به بررسی دقیق در مورد کارهای مربوط به انتخابات خود را درک می کنیم. تیم های ما سخت تلاش می کنند تا اطمینان حاصل شود که ما بین اجازه دادن به طیف گسترده ای از سخنرانی های سیاسی و ایجاد اطمینان از اینکه از سیستم عامل ما برای تحریک در دنیای واقعی سو ab استفاده نمی شود ، تعادل برقرار می کنیم. آسیب رساندن یا انتشار گسترده اطلاعات غلط مضر. ما از بحث و گفتگوهای مداوم استقبال می کنیم و با کارشناسان ، محققان و سازمان ها ارتباط برقرار خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که سیاست ها و محصولات ما به آن هدف رسیده اند. و مانند همیشه ، ما یادگیری های این انتخابات را در مورد خود اعمال خواهیم کرد تلاش های مداوم برای محافظت از سلامت انتخابات در سراسر جهان. "" / p>

  شرکت های رسانه های اجتماعی در مدیریت اطلاعات غلط در سیستم عامل های خود در کانون توجه قرار گرفته اند. نفوذ روزافزون رسانه های اجتماعی آنها را مجبور کرده است تا ضمن تلاش برای ایجاد تعادل با بحث های قانونی ، به طور تهاجمی اطلاعات غلط و گمراه کننده را کنترل کنند. اگرچه این خبر احتمالاً ادعاهای برخی گروه های "سوگیری لیبرال" را تقویت می کند ، اما یوتیوب احتمالاً فکر می کند که با توجه به تصویب آرا state ایالتی و انبوه خسارات دادگاه ، کمپین ترامپ فضای کافی برای ایستادن دارد.

خبرهای دیگر از اینترنت