خبر

 • تک بورد - YouTube اطلاعات غلط ضد واکسن را در بستر خود ممنوع می کند

  YouTube اطلاعات غلط ضد واکسن را در بستر خود ممنوع می کند
  22 روز و 14 ساعت قبل

  YouTube سیاست های اطلاعات غلط پزشکی خود را به روز کرده است تا دستورالعمل های جدیدی را در مورد واکسن ها شامل شود. پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو متعلق به گوگل گفت که شاهد جریان مداوم ادعاهای نادرست در مورد واکسن Covid-19 به طور کلی در اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها است ، و افزود که آنها به مرحله ای رسیده اند که باید کار خود را با Covid شروع کنند- 19 به سایر واکسن ها

  بر اساس سیاست های جدید YouTube ، محتوایی که ادعا می شود واکسن های تأیید شده خطرناک هستند یا باعث عوارض مزمن سلامتی می شوند ، حذف می شود. YouTube همچنین ویدیوهایی را حذف می کند که ادعا می کند واکسن ها انتقال یا انقباض بیماری را کاهش نمی دهند و همچنین قطعات حاوی اطلاعات غلط در مورد مواد موجود در واکسن ها. ناباروری ، یا ماده ای که ادعا می کند مواد موجود در واکسن ها می تواند به نحوی افرادی را که دریافت می کنند ردیابی کند.

  قابل ذکر است که YouTube به مطالب مربوط به سیاست های واکسن ، موفقیت ها یا شکست های واکسن های تاریخی و آزمایش های جدید واکسن ادامه می دهد. علاوه بر این ، شهادت شخصی مربوط به واکسن ها نیز مجاز خواهد بود "تا زمانی که ویدیو دستورالعمل های دیگر جامعه را نقض نکند یا کانال الگویی برای تردید در واکسن نشان ندهد."

  https://techbord.com YouTube اطلاعات غلط ضد واکسن را در بستر خود ممنوع می کند

  YouTube گفت که با سازمان های بهداشت محلی و بین المللی و کارشناسان مشورت کرده است تا به توسعه سیاست های جدید خود کمک کند. به گفته ما ، از سال گذشته ، این سایت بیش از 130،000 ویدیو را به دلیل نقض سیاست های واکسن Covid-19 حذف کرده است.

  طبق CNBC ، سخنگوی YouTube تأیید کرد که کانال های مرتبط با مشخصات بالا را نیز حذف کرده است. اشاعه دهندگان اطلاعات غلط از جمله جوزف مرکولا ، شری تنپنی و صندوق دفاع از سلامت کودکان ، که با رابرت اف کندی جونیور ارتباط دارد

  فیس بوک ، اینستاگرام و Reddit نیز اقداماتی را برای مقابله با اطلاعات نادرست مرتبط انجام داده اند. برای همه گیری و واکسن ها ، با درجات مختلف موفقیت.

  این تغییرات از امروز اعمال می شوند ، اگرچه YouTube اعتراف کرده است که با هرگونه به روزرسانی عمده ، زمان می برد تا سیستم های آنها به سرعت افزایش یابد مربوط به اجرا است.

  اعتبار تصویر آرتم پودرز ، پولینا تانکیلویچ

خبرهای دیگر از اینترنت