خبر

 • تک بورد - WhatsApp کاربران را مجبور می کند داده ها را با فیس بوک به اشتراک بگذارند ، مگر اینکه در اتحادیه اروپا زندگی کنید

  WhatsApp کاربران را مجبور می کند داده ها را با فیس بوک به اشتراک بگذارند ، مگر اینکه در اتحادیه اروپا زندگی کنید
  5 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آخرین به روزرسانی حریم خصوصی iOS اپل شرکت هایی مانند فیس بوک را به جنگ حالت پرواز سوق می دهد. به همین دلیل است که WhatsApp تصمیم گرفته است در صورت تمایل به استفاده از سرویس ، به استثنای افرادی که در اتحادیه اروپا زندگی می کنند ، سیاست جدیدی را به کاربران خود تحمیل کند.

  این هفته ، WhatsApp متعلق به فیس بوک شروع به اعلان هشدار پاپ آپ به کاربران می کند که شباهت زیادی به اولتیماتوم برای افرادی دارد که می خواهند به استفاده از این برنامه ادامه دهند. اساساً ، این مقاله می گوید که افراد باید تا 8 فوریه با شرایط جدید خدمات موافقت کنند یا خطر از دست دادن دسترسی به WhatsApp شما را در ماه آینده دارند.

  مجموعه نیازهای اصلاح شده نیز در یک تصمیم یک بار معکوس است 2016 که به کاربران اجازه می داد داده های حساب خود را به فیس بوک تحویل ندهند. این شامل شماره تلفن ، شماره تلفن دوستان ، نام و عکسهای پروفایل ، پیامهای وضعیت و وضعیت فعالیت و همچنین دادههای تشخیصی دقیق از گزارشهای برنامه است. با این حال ، سیاست جدید به این معنی است که فیس بوک حق اشتراک داده های جمع آوری شده در خانواده خود را برای سیستم عامل های آنلاین محفوظ می دارد.

  علاوه بر این ، مواردی وجود دارد که فیس بوک تصمیم می گیرد آن داده ها را با اشخاص ثالث که دارای گروه های حریم خصوصی است به اشتراک بگذارد. دوباره متورم شد این حرکت در پاسخ به برچسب های جدید حریم خصوصی اپل در iOS 14 است که همه روش های مختلف برنامه های رایگان خاص برای جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران خود را برجسته می کند. این به ویژه برای خانواده برنامه های فیس بوک ، که اتفاقاً دارای گسترده ترین لیست از همه است ، آشکار بود.

  https://techbord.com WhatsApp کاربران را مجبور می کند داده ها را با فیس بوک به اشتراک بگذارند ، مگر اینکه شما در اتحادیه اروپا زندگی کنید

  تعجب بزرگی برای فیس بوک در این مورد ایجاد نمی شود جمع آوری تمام این فراداده ها ، زیرا این شرکت بیشترین درآمد خود را از طریق تبلیغات کسب می کند. ماه گذشته ، این اپل با استفاده از چندین آگهی روزنامه درگیر اختلافات عمومی با اپل شد ، اما تأثیر آنها هنوز نتیجه ای نداشته است. در مورد شرکت کوپرتینو ، آنها می گویند که آنها به راحتی سازندگان برنامه را تشویق می کنند تا در مورد نحوه کسب درآمد از برنامه های خود در آینده نزدیک عمل کنند. که این باعث نظارت نظارتی در اتحادیه اروپا می شود ، که به داشتن قوانین سختگیرانه تری در مورد حریم خصوصی مشهور است. با این حال ، شرکت تابعه ایرلند WhatsApp امروز در بیانیه ای گفت که در حالی که کاربران اروپایی با همان دستورالعمل موافقت با سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده نشان داده می شوند ، در مورد آنها به اشتراک گذاری آن داده ها با سایر سیستم عامل های آنلاین فیس بوک شامل نمی شود یا اشخاص ثالث.

  سخنگوی WhatsApp توضیح داد: "هیچ تغییری در شیوه های اشتراک داده WhatsApp در منطقه اروپا ناشی از شرایط به روز شده خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی نیست. برای جلوگیری از هر گونه شک ، هنوز هم این مورد وجود دارد که WhatsApp منطقه اروپا اطلاعات کاربر WhatsApp را با Facebook به اشتراک نمی گذارد تا فیس بوک از این داده ها برای بهبود محصولات یا تبلیغات خود استفاده کند. "این بیشتر توسط مدیر سیاست گذاری شرکت در منطقه EMEA تأیید شد ، نیام سوئینی.

  این واقعیت همچنان باقی است که کاربران خارج از اتحادیه اروپا مجبور هستند با درجه بالاتری از اشتراک داده ها موافقت کنند ، و این امر بر ضرورت تنظیم مقررات حریم خصوصی در ایالات متحده و همچنین سایر مناطق دارای محیط مجاز تأکید دارد. سخنان در این بین ، توسعه دهندگان کوچکتر iOS با نحوه تخریب به روزرسانی حریم خصوصی اپل برای کاربران iOS در حال خلاقیت هستند.

خبرهای دیگر از اینترنت