خبر

 • تک بورد - Twitch تبلیغات را در کانال محبوب پخش جریانی داغ به حالت تعلیق درآورد

  Twitch تبلیغات را در کانال محبوب پخش جریانی داغ به حالت تعلیق درآورد
  25 روز و 17 ساعت قبل

  به نظر می رسد Twitch تصمیم گرفته است که جریان های متا وان آب داغ برای سیستم عامل کمی بخار هستند. کیتلین "Amouranth" Siragusa ، یکی از ستاره های معروف زن آن و کسی که از پدیده جریان بیکینی استقبال کرده است ، با وجود اینکه هیچ یک از قوانین Twitch را نقض نکرده است ، دیگر نمی تواند تبلیغات را در فیلم های خود انجام دهد.

  جریان های جکوزی گرم ، که از سال گذشته شروع به محبوبیت کردند ، واقعاً در ماه مارس شروع به کار کردند ، منجر به این شد که مردم آنها را "متا" جدید اعلام کنند. بسیاری از این پخش کننده ها از همان فرمول مشابه پیروی می کنند به عنوان جریان های منظم - بازی کردن ، صحبت کردن با بینندگان و غیره - به غیر از اینکه مجریان در وان آب گرم با لباس شنا لباس می پوشند.

  سیراگوسا بخاطر جریان های وان آب داغ خود معروف است. وی با داشتن 20،000 مشترک ، در حال حاضر 22 امین محبوب ترین پخش کننده Twitch است. اما موفقیت او بدون هیچ جنجالی حاصل شده است. دقیقاً مانند آن دسته از پخش کننده های زن که به دلیل لباسهای آشکار خود مورد انتقاد قرار می گیرند ، پخش جریانی از وان آب داغ بسیاری از بدخواهان را به خود جلب می کند که ادعا می کنند مجری ها از بدن خود برای جلب نظر و زیرنویس استفاده می کنند. Felix \ 'xQc \' Lengyel ، دومین پخش کننده محبوب Twitch ، آن را "رقت انگیز " معرفی کرد "برای همیشه در TWITCH دیده می شود. واقعیت غم انگیز چیست لطفاً این سطل زباله را از صفحه اولیه خارج کنید

  - xQc (xQc) 19 آوریل 2021

  Twitch اجازه می دهد پخش کننده ها در صورت امکان بافت (به عنوان مثال در وان آب داغ) روی دوربین با لباس شنا ظاهر شوند ، اما آمازون شرکت مشهور گفت که "وضعیت" را "کنترل" می کند. اکنون ، به نظر می رسد که تصمیمی اتخاذ کرده است.

  این یک نمونه هشدار دهنده است و به عنوان یک هشدار جدی مبنی بر اینکه اگرچه ممکن است مطالب به ظاهر دستورالعمل های جامعه یا شرایط خدمات را نقض نکند ، Twitch برای هدف قرار دادن کانال های منفرد ، اختیار کامل دارد. سیراگوسا در توئیت خود نوشت: "از آنها آمورنت (Amouranth) 18 مه 2021

  " "دیروز به من اطلاع دادند که Twitch تبلیغات خود را به طور نامحدود در کانال من به حالت تعلیق درآورده است." "Twitch به هیچ وجه ارتباط برقرار نکرد. من مجبور شدم مکالمه را شروع کنم بدون اینکه اخطار قبلی داشته باشم ، تمام درآمد تبلیغات از تجزیه و تحلیل کانال من ناپدید شده است. "

  سیراگوسا معتقد است درآمدزایی وی به دلیل "مطبوع نبودن تبلیغات تبلیغاتی" جریان های وان آب گرم است.

  "بسیاری از مردم از نامشخص بودن [شرایط خدمات Twitch] شکایت دارند" ، اما حداقل در آنجا او نوشت: "چیزی برای گذراندن است". "هیچ سیاستی شناخته نشده است که منجر به قرار دادن یک پخش کننده در این لیست سیاه شود. با کدورت مشخص ، تنها چیزی که Twitch روشن کرد این است که مشخص نیست که آیا حساب من دوباره قابل استفاده است یا نه. "

  < p> Kotaku خاطرنشان می کند که سیراگوسا از اینستاگرام ، OnlyFans ، YouTube و حامیان تجاری مارک درآمد کسب می کند ، اما او گفت که برخی از پخش کننده های دیگر ، و نه فقط کسانی که در وان آب داغ هستند ، که به درآمد Twitch اعتماد می کنند ، اگر شرکت همچنان ادامه دهد محتوا را نامناسب می داند.

خبرهای دیگر از اینترنت