خبر

 • تک بورد - Tumblr بیش از 400 تگ را از برنامه iOS خود سانسور می کند تا از قوانین اپ استور اپل پیروی کند.

  Tumblr بیش از 400 تگ را از برنامه iOS خود سانسور می کند تا از قوانین اپ استور اپل پیروی کند.


  24 روز و 1 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: در جامعه‌ای که به طور فزاینده‌ای رایانه‌محور است، گاهی قوانینی به وجود می‌آیند که شما را به این فکر می‌اندازد که عقل سلیم کجا رفته است. چه خوب و چه بد، اپل تصمیم گرفته بود که توسعه دهندگان نمی توانند محتوای خاصی را به اپ استور ارسال کنند و همچنین برنامه هایی که روی پلتفرم فروخته می شوند نمی توانند به محتوای مذکور دسترسی داشته باشند. اما به‌روزرسانی اخیر Tumblr احتیاط را در این مورد

  Tumblr اخیراً برنامه iOS خود را برای سانسور چندین برچسب، از جمله "submission" به‌روزرسانی کرده است که Tumblr به طور خودکار برای پست‌های منتشر شده در وبلاگ اعمال می‌کند. این شرکت توضیح می‌دهد که تغییرات برای مطابقت با قوانین سخت‌گیرانه‌تر App Store "محتوای حساس" اپل ایجاد شده است.

  "ما می‌خواهیم مطمئن شویم Tumblr در هر جایی که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید در دسترس است. برای اینکه بتوانیم در اپ استور اپل باقی بمانیم و برنامه Tumblr iOS ما در دسترس باشد، باید تغییراتی ایجاد کنیم که به ما کمک کند با خط‌مشی‌های آن‌ها در مورد محتوای حساس سازگارتر باشیم."

  < p>Tumblr می‌خواهد طبق دستورالعمل‌های App Store از نمایش محتوای صریح در آیفون‌ها جلوگیری کند. با این حال، فهرست عباراتی که نمی توان به آنها دسترسی پیدا کرد، بسیار طولانی است و برخی از برچسب های ممنوع شده اکنون منطقی نیستند.

  https://techbord.com <b>Tumblr</b> بیش از 400 برچسب را از <b>برنامه</b> iOS خود <b>سانسور</b> می کند تا با <b>قوانین</b> فروشگاه App اپل مطابقت داشته باشد

  به عنوان مثال، برچسب های رایج مانند "selfie"، "من،" و "my face" اکنون سانسور شده‌اند. به گفته یکی از کاربرانی که برچسب‌های ممنوعه را ردیابی کرده است، "about" "repost" "paint mixing" و بیش از 400 کلمه و عبارت دیگر نیز ممنوع است. جالب‌تر از همه، پرچم‌گذاری برچسب‌هایی است که پوسترها می‌توانند از آن برای راهنمایی کاربران به اطلاعات مفید، مانند "پیشگیری از خودکشی" و "سرطان بیضه" استفاده کنند. با آب حمام.

  به دلیل این تغییرات، Tumblr می گوید که رفتار برنامه iOS خود به طور بالقوه جستجوها، دسترسی به وبلاگ و داشبورد را تغییر می دهد. اگر بسیاری از نتایج حاوی برچسب های ممنوعه باشند، برخی از پرس و جوها محتوای کمتری را نشان می دهند. حتی ممکن است کاربران با پیامی (تصویر بالا) مواجه شوند که می گوید، "این محتوا پنهان شده است" اگر جستجو هیچ نتیجه "ایمن" ایجاد نکند یا اگر وبلاگی "پرچم گذاری شده به عنوان صریح" باشد. بخش‌هایی از داشبوردهای کاربران" و "stuff for you" ممکن است بسته به محتوایی که مشاهده و دنبال می‌کنند پراکنده‌تر به نظر برسند.

  این تغییرات فقط برای نسخه iOS برنامه اعمال می‌شود. بنابراین دستگاه‌های اندرویدی بی‌تأثیر خواهند ماند. اینکه آیا همه کلمات پرچم‌گذاری شده از Apple یا Tumblr می‌آیند که بیش از حد محتاط هستند، مشخص نیست. Tumblr در بیانیه مطبوعاتی خود توضیح بیشتری نداده است و اپل نیز در این مورد اظهار نظری نکرده است.


  تگ ها:

  tumblr , برنامه , سانسور , قوانین , استور , پیروی , کند.


خبرهای دیگر از اینترنت