خبر

 • تک بورد - Timothée Chalamet از Dune در کانال یوتیوب خود کنترلرهای Xbox را به نمایش می گذاشت.

  Timothée Chalamet از Dune در کانال یوتیوب خود کنترلرهای Xbox را به نمایش می گذاشت.
  11 روز و 9 ساعت قبل

  تصور کنید که از یک یوتیوب‌بر بازی متمرکز با طرفداران کم به ستاره یکی از بزرگترین فیلم‌های اخیر تبدیل شوید. برای Timothée Chalamet، بازیگر نقش پل آتریدس در Dune، این واقعاً اتفاق افتاد، اگرچه فاصله زیادی بین راه اندازی یک کانال و اشتراک گذاری صفحه با کرم های شنی وجود داشت.

  Vice تحقیقات گسترده‌ای را در مورد شایعاتی انجام داد مبنی بر اینکه Chalamet زمانی مجری ModdedController360 بوده است، یک کانال YouTube که کنترلرهای Xbox 360 سفارشی‌سازی شده را به نمایش می‌گذارد. این نشریه با آریک تولر، محقق و مربی در Bellingcat، که بیشتر به دلیل تحقیق در مورد جنایات جنگی شناخته شده است، برای تلاش و اثبات ادعاها همکاری کرد. که چهره اش هرگز نشان داده نمی شود. برخی از قانع‌کننده‌ترین شواهد، جای زخم روی انگشت حلقه چپ بازیگر و مجری و همچنین تصاویری از اتاق Chalamet است که قبلاً در اینستاگرام منتشر کرده بود و همان مبلمانی را نشان می‌داد که در ویدیوها دیده می‌شد. صدای این یوتیوبر در مقایسه با کلیپ‌های بازیگری او در آن زمان نیز شبیه به یک Chalamet جوان است - شکست بزرگ او بازی در قانون و نظم در سال 2019، قبل از فیلم‌برداری ویدیوها بود.

  اما به نظر می رسد Vice می توانست زمان زیادی را صرفه جویی کند و فقط کانال یوتیوب Fortnite Pro Nate Hill را تماشا کند. Chalamet در مصاحبه ای با Timothée Chalamet & Zendaya برای تبلیغ پوسته های Fortnite خود، به سرگرمی گذشته خود اعتراف کرد. او گفت: "من یک کانال یوتیوب داشتم که مردم پیدا کردند." "این YouTube dot com back-slash \'ModdedController360 است. و من قبلاً از کنترلرهای paint-mod استفاده می‌کردم."

  این بازیگر گفت که در زمانی که بود کنترل‌ها را برای مردم باز می‌کرد و رنگ می‌کرد. 15، برای حدود 5 ساعت کار، 10 دلار از آنها دریافت می کند. او افزود: "من 30 دلار درآمد داشتم." شالامه در پاسخ به این سوال که چرا متوقف شد، گفت: "پدر و مادرم مثل این بودند که "رنگ اسپری در تمام خانه وجود دارد.\'"

  فقط سه ویدیو وجود دارد که همه آنها 11 ویدیو ارسال کرده اند. سال‌ها پیش، در کانال ModdedController360، که اخیراً تعداد مشترکانش چندین هزار نفر افزایش یافته است. تعداد بازدیدهای آنها نیز از زمانی که Chalamet تایید کرد که مجری است افزایش یافته است.

خبرهای دیگر از اینترنت