خبر

 • تک بورد - TikTok Live Studio یک برنامه استریم دسکتاپ برای رقابت با Twitch است

  TikTok Live Studio یک برنامه استریم دسکتاپ برای رقابت با Twitch است


  1 ماه قبل

  حتی با وجود رقابت یوتیوب و فیس بوک در بازار پخش زنده، Twitch همچنان برتر است. با این حال، با نزدیک شدن یک مدعی جدید، این ممکن است به زودی تغییر کند. TikTok شروع به برداشتن اولین گام های خود در جریان است و برنامه TikTok Live Studio را برای انتخاب کاربران در سراسر جهان راه اندازی می کند.

  کاربرانی که به برنامه پخش جریانی دسترسی داشته اند، تصاویر رابط کاربری، ویژگی های چت و صفحه تنظیمات را به اشتراک گذاشته اند تا نشان دهند نرم افزار چه کاری می تواند انجام دهد. استودیوی زنده TikTok در وضعیت فعلی خود بسیار ابتدایی است، دقیقاً شبیه آنچه که Twitch Studio بتای آن در زمان انتشار بود.

  نسخه فعلی نرم‌افزار استریم TikTok به کاربران اجازه می‌دهد در حالت افقی یا عمودی ضبط کنند. همچنین می تواند از منابع مختلف از جمله بازی، موبایل، ویدئو، برنامه، دوربین، متن و تصاویر عکس بگیرد. علاوه بر این، یک مؤلفه چت دارای یک مجموعه اولیه از شکلک ها است.

  برای امتحان برنامه پخش جریانی جدید، باید به وب سایت رسمی دسترسی داشته باشید و با استفاده از یک حساب TikTok وارد سیستم شوید. هنگامی که برنامه را دانلود کردید، آن را باز کنید و اعتبار حساب خود را وارد کنید. سپس، می‌توانید محتوا را از رایانه، تلفن یا کنسول بازی خود مستقیماً به TikTok پخش کنید.

  این در وضعیت فعلی بسیار ابتدایی است. دارای هر دو صحنه منظره و پرتره. منابع شامل ضبط بازی، ضبط موبایل، ضبط ویدیو، ضبط برنامه، و برخی متن/تصاویر هستند. هیچ منبع مرورگر یا هشداری وجود ندارد. ایموجی‌ها به شکلک‌های موجود محدود می‌شوند. pic.twitter.com/oOHwUbSdUF

  — Zach Bussey (@zachbussey) 15 دسامبر 2021

  یکی از نمایندگان TikTok گفت استودیو لایو در حال حاضر چیزی بیش از یک آزمایش نیست و به همین دلیل، ممکن است هرگز به طور گسترده منتشر نشود . مرحله در حال انجام به غول رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا نحوه استفاده سازندگان از نرم افزار را ارزیابی کند. بر اساس این نتایج، توسعه با توجه به نیازهای آنها تطبیق داده خواهد شد.

  هنوز مشخص نیست که نوع اصلی استریمر TikTok با ارائه خود امیدوار است چه چیزی به دست آورد، اما به نظر می رسد بر اساس مواد بازاریابی، به نظر می رسد. هدف گیمرها جایگزین‌هایی مانند OBS Studio و Streamlabs OBS بسیار بالغ‌تر از Live Studio هستند، اما با توجه به اینکه برنامه هنوز در مرحله آزمایشی است، قابل انتظار است.

  مستت‌هد اعتبار: Solen Feyissa


  تگ ها:

  tiktok , live , studio , برنامه , استریم , دسکتاپ , رقابت , twitch


خبرهای دیگر از اینترنت