خبر

 • تک بورد - TikTok در حال افزودن محافظت از حریم خصوصی بیشتر برای نوجوانان است

  TikTok در حال افزودن محافظت از حریم خصوصی بیشتر برای نوجوانان است
  6 روز و 11 ساعت قبل

  در حالی که تحسین برانگیز است که TikTok بیشتر تلاش می کند تا پلتفرم خود را به مکان بهتری برای کاربران جوان تبدیل کند ، برخی هنوز س questionال می کنند که آیا آنها به اندازه کافی کار می کنند یا نه و این تغییرات اخیر ممکن است فقط به آتش آن سوخت اضافه کند. بسیاری از این تغییرات مسئولیت مسئولیت را بر عهده نوجوانان می گذارد که اساساً خودشان پلیس می کنند ، و در عمل ، این به ندرت م effectiveثر است. در نهای

  TikTok با مجموعه ای جدید از تغییرات برای کودکان 13 تا 17 ساله بیشتر در جهت حفاظت از ایمنی نوجوانان در پلتفرم خود تلاش می کند.

  برای شروع ، هنگامی که نوجوانان جدید در سن 16-17 به TikTok بپیوندید ، تنظیمات پیام مستقیم آنها به طور پیش فرض روی "هیچکس" تنظیم می شود. برای ارسال پیام به دیگران ، ابتدا باید به گزینه اشتراک گذاری دیگری تغییر دهند. در همین حال ، کاربران فعلی که هرگز از DM استفاده نکرده اند ، فوری دریافت می کنند که از آنها می خواهد در دفعه بعد که از این ویژگی استفاده می کنند ، تنظیمات حریم خصوصی را مرور و تأیید کنند. مانند غیرفعال کردن پیام برای کاربران زیر 16 سال.

  https://techbord.com حفاظت برای نوجوانان

  TikTok همچنین یک پنجره بازشو اضافه می کند که هنگامی ظاهر می شود که نوجوانان زیر 16 سال آماده انتشار اولین ویدئوی خود هستند و از آنها می خواهد انتخاب کنند که چه کسی می تواند آثار آنها را تماشا کند. این کاربران تا زمانی که انتخابی نداشته باشند نمی توانند ویدئوی خود را منتشر کنند.

  "با پیشرفت هر ویدئو ، سازندگان می توانند تصمیم بگیرند که قبل از ارسال چه افرادی را تماشا کنند. حساب های 13 تا 15 سال به طور پیش فرض روی خصوصی تنظیم شده اند و حساب های خصوصی می توانند محتویات خود را با پیروان یا دوستان به اشتراک بگذارند ، زیرا تنظیم "همه " خاموش است. Duet و Stitch همچنین برای حسابهای زیر 16 سال غیرفعال شده است. ”

  نوجوانان 16 تا 17 ساله همچنین کنترل بیشتری بر بارگیری ها دارند و به آنها این امکان را می دهد تا انتخاب کنند که آیا سایر کاربران می توانند فیلم های خود را بارگیری کنند یا خیر. قابل ذکر است ، بارگیری از حسابهای کاربران زیر 16 سال برای همیشه غیرفعال است.

  https://techbord.com TikTok در حال افزودن محافظت بیشتر از حریم خصوصی برای نوجوانان

  TikTok همچنین تنظیم می کند که نوجوانان می توانند اعلان های فشار دریافت کنند. کاربران 13 تا 15 سال دیگر پس از ساعت 9 شب اعلان های فشار دریافت نمی کنند و کاربران 16 تا 17 ساله هر روز از ساعت 10 شب اعلان های فشار را قطع می کنند.

  همه این تغییرات در حال حاضر در حال اجرا هستند و ادامه خواهند داشت ماه های آینده ، به ما گفته شده است.

خبرهای دیگر از اینترنت