خبر

 • تک بورد - TikTok در حال افتتاح 300 آشپزخانه ارواح برای ارائه روندهای غذایی است که توسط سازندگان مشهور شده است

  TikTok در حال افتتاح 300 آشپزخانه ارواح برای ارائه روندهای غذایی است که توسط سازندگان مشهور شده است


  1 ماه قبل

  سرویس شبکه اجتماعی TikTok در اقدامی غافلگیرکننده از همکاری با Virtual Dining Concepts (VDC) خبر داده است تا برخی از محبوب ترین گرایش های غذایی این پلتفرم را زنده کند.

  آشپزخانه TikTok یک برند فقط تحویل خواهد بود. این سرویس در رستوران‌های موجود به‌عنوان آشپزخانه‌های ارواح عمل می‌کند، و VDC به رستوران‌داران وعده داده است که می‌توانند روزانه تا 500 دلار یا بیشتر سود در ازای استفاده از تجهیزات و کارکنان خود برای آشپزی برای برند کسب کنند.

  این مفهوم ممکن است عجیب به نظر برسد، اما محبوبیت آن در حال افزایش است. به عنوان مثال، VDC همچنین پشت MrBeast Burger، سرویس سفارش آنلاین غذا است که توسط شخصیت اینترنتی جیمی دونالدسون (MrBeast در یوتیوب) یک سال پیش ایجاد شد. این سرویس در حال حاضر از بیش از 1000 آشپزخانه ارواح در سراسر آمریکای شمالی و اروپا در حال فعالیت است.

  https://techbord. com <b>TikTok</b> در حال <b>افتتاح</b> 300 <b>آشپزخانه</b> <b>ارواح</b> برای <b>ارائه</b> روندهای <b>غذایی</b> است که <b>توسط</b> <b>سازندگان</b> <b>مشهور</b> شده است

  VDC گفت این غذاها روندهای غذایی را که توسط سازندگان TikTok معروف شده است، از جمله همبرگرهای خرد شده، دنده های ذرت و ماکارونی فتا پخته جشن می گیرند. جزئیات کامل هنوز مشخص نیست، اما VDC خاطرنشان می‌کند که آشپزخانه TikTok در هر زمان دارای حدود 25 SKU با میانگین زمان آماده‌سازی هشت تا 10 دقیقه خواهد بود.

  آشپزخانه TikTok قصد دارد با 300 مکان و مکان راه‌اندازی کند. امیدوار است تا پایان سال 2022 1000 مکان افتتاح شود.

  آیا فکر می‌کنید این ایده خوبی است که TikTok مدل‌های کسب‌وکار جدیدی مانند این را آزمایش کند، یا باید به سادگی به آنچه می‌داند پایبند باشد - اجتماعی رسانه ها – و به انجام کارهایی که تاکنون کار کرده است ادامه دهید؟ به‌عنوان یک غذاخوری، مجذوب فرصت امتحان کردن غذاهای جدید هستم، اما نمی‌دانم که آیا در مفهوم آشپزخانه ارواح فروخته شده‌ام یا خیر. با این مدل، شهرت هیچ‌کس واقعاً در خطر نیست، که می‌تواند سرو غذای پایین‌تر را برای شرکای رستوران‌ها آسان‌تر کند و به نظرات بد اهمیت چندانی ندهند.


  تگ ها:

  tiktok , افتتاح , آشپزخانه , ارواح , ارائه , روند , غذایی , توسط , سازندگان , مشهور


  v 11
خبرهای دیگر از اینترنت