خبر

 • تک بورد - TikTok در حال آزمایش ویژگی Cameo-like است که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای شخصی شده از سازندگان را خریداری کنند

  TikTok در حال آزمایش ویژگی Cameo-like است که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای شخصی شده از سازندگان را خریداری کنند
  19 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: گزارش شده است TikTok در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد ویدیوهای شخصی شده را از سازندگان محتوای مورد علاقه خود خریداری کنند. اگر به نظر آشنا می رسد ، شما تنها نیستید ، زیرا این دقیقاً همان مدل تجاری است که سایت اشتراک ویدیو Cameo از زمان راه اندازی بیش از چهار سال پیش کامل کرده است.

  تفسیر TikTok "فریاد" نامیده می شود ، و از پول درون برنامه ای بستر شبکه اجتماعی برای پرداخت استفاده می کند (همان پولی که برای ایجاد نوک در هنگام پخش مستقیم از سازندگان استفاده می شود). طبق BuzzFeed ، که اولین گزارشی از آزمایش بود ، سازندگان می توانند نرخ های خود را برای فیلم های شخصی مانند Cameo تعیین کنند.

   https://techbord.com TikTok در حال آزمایش ویژگی Cameo-like است که به کاربران اجازه می دهد فیلم های شخصی شده را از سازندگان بخرند

  به نظر می رسد TikTok این ویژگی را در مناطق انتخاب شده از جمله ترکیه و دبی مشتریان در هنگام درخواست ویدیو پیش پرداخت می کنند و سازندگان حداکثر سه روز برای پذیرش آن فرصت دارند. TikTok یادداشت می کند که زمان چرخش کلی حدود یک هفته است و ویدیوی سفارشی شما از طریق پیام مستقیم تحویل داده می شود.

  به نظر می رسد این ویژگی برای همه ، به جز شاید Cameo ، یک برد خوب باشد. طرفداران یک ویدیوی سفارشی از شخصی دریافت می کنند که احتمالاً او را در سیستم عامل دنبال می کنند ، افراد تأثیرگذار می توانند از پیروان خود کسب درآمد کنند و TikTok یک جریان درآمد اضافی کسب می کند.

  Cameo توانسته است طیف گسترده ای از نوازندگان ، بازیگران ، ورزشکاران و تأثیرگذارها به سیستم عامل آن ، بعضی از آنها برای یک ویدیوی سفارشی چند صد دلار هزینه می گیرند. هیچ کاری اختصاصی درباره آنچه آنها انجام می دهند وجود ندارد ، بنابراین دلیل کمی وجود دارد که TikTok با پذیرایی از مخاطبان گسترده خود نمی تواند به همان اندازه موفق باشد.

  تصویر با مجوز BigTunaOnline ، @ daria_okhrimenko / TikTok

خبرهای دیگر از اینترنت