خبر

 • تک بورد - SpaceX قصد دارد تا ماه سپتامبر پوشش جهانی Starlink را ارائه دهد

  SpaceX قصد دارد تا ماه سپتامبر پوشش جهانی Starlink را ارائه دهد
  11 روز و 16 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: حتی اگر در منطقه تحت پوشش Starlink زندگی نکنید ، احتمال اینکه بتوانید از آن قبل از پایان سال استفاده کنید بسیار خوب است. به گفته گوین شوتول ، رئیس SpaceX ، انتظار می رود Starlink تا سپتامبر پوشش جهانی را ارائه دهد ، اما تنها در صورت اجازه تنظیم کننده های منطقه ای.

  Starlink از SpaceX برای تبدیل شدن به یک ISP جهانی نزدیک تر از همیشه است. شوتول در یک کنفرانس با گروه مک کواری (از طریق رویترز) گفت که این شرکت در حال حاضر حدود 1800 ماهواره را به فضا پرتاب کرده است. هنگامی که آنها به مدار عملیاتی خود برسند ، که انتظار می رود تا ماه سپتامبر اتفاق بیفتد ، Starlink در موقعیتی قرار خواهد داشت که می تواند به طور مداوم به جهان بپردازد.

  1800 ماهواره مستقر شده در حال حاضر فاصله زیادی با 12000 ماه وعده داده شده توسط شرکت ، اما هنوز زمان کافی برای پرتاب بیشتر وجود دارد.

  علاوه بر ماهواره ها ، SpaceX همچنین باید مدارک نظارتی را اداره کند و از تلفن های محلی منطقه تأیید کند. پس از این اتفاق ، سرانجام کسانی که گرفتار سرعت اینترنت کم هستند ، گزینه دیگری برای سرویس فعلی خود خواهند داشت.

  https://techbord.com SpaceX قصد دارد تا ماه سپتامبر تحت پوشش Starlink جهانی قرار گیرد

  از زمانی که Starlink وارد برنامه عمومی " Better than Nothing Beta "شد ، بیش از 10،000 مشترک در 11 کشور جهان را جمع آوری کرد. به طور کلی ، کاربران تحت تأثیر عملکرد آن قرار می گیرند. سرعت بارگیری می تواند از مرز 200 مگابیت بر ثانیه فراتر رود ، سرعت بارگذاری می تواند از 30 مگابیت بر ثانیه فراتر رود ، و میزان تأخیر بین 20 تا 45 میلی ثانیه است.

  برخی از کاربران همچنین گزارش کردند که سرویس گاهی اوقات افت می کند ، اما با توجه به این موضوع معمول است هنوز در مرحله بتا است. با افزایش تعداد ماهواره ها و بالغ شدن محصول ، اوضاع باید بهتر شود.

  اعتبار تصویر: NASA

خبرهای دیگر از اینترنت