techbord.com Snap فاش می کند ویژگی مشابه TikTok به نام Spotlight ، روزانه 1 میلیون دلار به محبوب ترین سازندگان ارائه می دهد

چرا مهم است: موفقیت TikTok Google را بر آن داشت تا ویدیوهای کوتاه را به برنامه YouTube خود اضافه کند ، و Facebook نیز ویژگی مشابهی را به صورت Reels برای اینستاگرام اضافه کرده است. اکنون نوبت اسنپ است ، با معرفی یک تب Spotlight برای اسنپ چت که به عنوان خوراک سرگرم کننده عکسهای سرگرم کننده ارسال شده توسط کاربران عمل می کند.

امروز ، اسنپ چت Spotlight را اعلام کرد ، این یک ویژگی شبیه TikTok است که به عنوان یک برگه ویدیویی در داخل برنامه خود زندگی می کند. این ویژگی فرصتی جدید را برای کاربران Snapchat فراهم می کند تا بتوانند مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند و این برنامه متمرکز در برنامه اصلی گروه های صمیمی شامل دوستان ، خانواده و همکاران است.

نحوه کار Spotlight که کاربران می توانند محتوای ویدئویی عمودی را با طول حداکثر 60 ثانیه در یک خوراک عمومی که با یک الگوریتم مرتب می شود ، به اشتراک بگذارند. هنوز می توانید فیلم ها را به صورت خصوصی با افرادی که شما را دنبال می کنند به اشتراک بگذارید یا آنها را در برگه "داستانهای ما" بارگذاری کنید تا در Snap Map برجسته شوند.

 https://techbord.com Snap نشان می دهد ویژگی TikTok-like به نام Spotlight ، 1 میلیون دلار روزانه به محبوب ترین سازندگان پیشنهاد می کند

Snapchat امیدوار است با Spotlight ، با تلفیق آن در کنار برگه های ویدیوی موجود ، ایده پشت صفحه "برای شما" TikTok را بهبود بخشید ، در حالی که مورد دوم اولین چیزی است که هنگام باز کردن برنامه به شما سلام می کند. نمایه های کاربر Snapchat به طور پیش فرض خصوصی هستند ، بنابراین snap به طور خودکار به مخاطبان زیادی منتقل نمی شود. بعلاوه ، شما نمی توانید در مورد Spotlight snap نظر دهید ، زیرا محدود به پسندیدن و ارسال آنها برای دوستان خود هستید.

جالب است که Snap روی ویژگی جدید شرط بندی می کند ، بنابراین ترجیح داده است کاربران را تشویق کند برای ایجاد محتوای بیشتر با قرار دادن جایزه نقدی روزانه که بین افرادی که محبوب ترین ضربه محکم و ناگهانی را ایجاد می کنند ، بدون در نظر گرفتن آمار نمایه آنها ، تقسیم خواهد شد. به طور مشخص ، این کشور متعهد شده است که روزانه 1 میلیون دلار در پایان سال هزینه کند ، و این می تواند تا سال 2021 ادامه یابد.

و اگر شما به تأیید دیگری نیاز دارید که Spotlight نقطه عطفی برای موفقیت TikTok است ، این شرکت می گوید "همچنین ابزارهای جدید ایجادکننده Snapchatters ، از جمله توانایی استفاده از زیرنویس در Snaps شما ، حالت عکسبرداری مداوم برای Snaps طولانی تر و همچنین امکان کوتاه کردن Snap های منفرد علاوه بر AR قوی ما ، ارائه شده است." ابزارهای خلاقانه و ابزارهای موسیقی Sounds که اخیراً راه اندازی شده است. گسترش برنامه ریزی شده در ماه های آینده به کشورهای دیگر.

Snap فاش می کند ویژگی مشابه TikTok به نام Spotlight ، روزانه 1 میلیون دلار به محبوب ترین سازندگان ارائه می دهد
the-web/snap-فاش-می-کند-ویژگی-مشابه-tiktok-به-نام-spotlight-روزانه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.